Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STAN VO VOENA ZGRADA 76m2 TOBAKO 2

66 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: КАЗА МИА - М 15 јан. 20:39 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1385 Огласи во продавницата

NEW AND MODERN APARTMENT FOR RENT!!!! 400 ЕУР
DVOSOBEN STAN VO GRADBA TAF 2 38 500 ЕУР
4 SOBEN STAN POZADI BUNJAKOVEC 112M2 1 KAT 130 000 ЕУР
KARPOS 4 DO CITY MALL 73M2 1 KAT POGLED KON PARK 59 500 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
SE PRODAVA TROSOBEN STAN VO VOENA ZGRADA VO AERODROM,TOBAKO 2 VO POVRSINA OD 76 M2, OD KOI STANBENA POVRSINA SO BALKON 71 M2, 5 M2 BALKON , 3 KAT !!!
КАЗА МИА - М
ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ, НАШАТА КОМПАНИЈА Е ВЕЌЕ ДОЛГИ ГОДИНИ НА ПАЗАРОТ СО НЕДВИЖНОСТИ И ПРЕВЗЕМА УЛОГА НА ГЛАВЕН КОНТАКТ ЦЕНТАР ОДГОВОРЕН ЗА ОРГАНИЗАЦИСКИ И ЛОГИСТИЧКИ ДЕТАЛИ ВО ПОГЛЕД НА : - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОДАЖБА - ИЗНАЈМУВАЊЕ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ (СТАН, КУЌА,ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ,ДЕЛОВЕН ПРОСТОР.....), - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ КОМПЛЕТИРАЊЕ НА ДОКУМЕНТАЦИЈА ПОТРЕБНА ЗА РЕАЛИЗИРАЊЕ НА КУПОПРОДАЖБА. ПОРАДИ ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА БИЗНИС ПОТРЕБИТЕ И БАРАЊАТА НА КЛИЕНТИТЕ , СЕКОЈДНЕВНО ГО УНАПРЕДУВАМЕ СВОЕТО РАБОТЕЊЕ СО ВОВЕДУВАЊЕ НА ГОЛЕМ БРОЈ НОВИ УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ. ТИМОТ НА ,,КАЗА МИА - М"
Посетете ја нашата продавница
Партизански Одреди бр.43б/8 Прикажи на мапата
078434502
КАЗА МИА - М
078434502
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1385 Огласи во продавницата
SE IZDAVA CETIRISOBEN STAN DO SOBOREN HRAM CENTAR 350 ЕУР
NOV NEVSELUVAN STAN DO UNIVERZALNA 89 M2 !!! 106 800 ЕУР
DVOSOBEN STAN 45M2 POZADI UNIVERZALNA NOVOGRADBA 54 000 ЕУР
DVOSOBEN STAN VO MADZARI DO GRADINKATA 51M2 37 500 ЕУР
Кон почеток