Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STANOVI NOVOGRADBA VO KARPOS 4

53 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Bastion Real Estate 16 септ. 18:05 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Bastion Real Estate

Bastion Real Estate

1290 Огласи во продавницата

MEZONETA NA PRODAZBA VO GRCIJA  TASOS 73m2 75 000 ЕУР
SE IZDAVA GARSONJERA VO CENTAR 250 ЕУР
PREKRASEN FRANCUSKO-ARABSKI APARTMAN VO TRNODOL 800 ЕУР
STAN SO DVE SPALNI VO NOVA ZGRADA 1 050 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
За живеалиштето
Stanovi vo zavrsna faza vo Karpos-4 ,so sopstveno parno, garazno mesto
53m2 dvosoben 1 kat jug orientacija Cena-53000e
57m2 dvosoben 4 kat jug orientacija Cena-57000e
59 m2 trosoben 3 kat sever-jug Cena-59000e
Sifri 7804 7805 7806
Broj za kontakt 070/346842

Bastion Real Estate
25 Години со Вас !!! Пред Вас го имате надобриот и најсигурен партнер за недвижности и Ваш искрен пријател! Агенцијата за недвижности Бастион е основана во 1995 година, и е една од водечките агенции во Р.Македонија. Оттогаш па наваму зад нас се полни 19 години напорна и успешна работа. Професионалноста е наш најголем атрибут, а како резултат на тоа и нашиот висок рејтинг во бизнисот со недвижностите и финансискиот консалтинг. Во нашиот широк асортиман на недвижнини може да пронајдете станови на различни локации низ Скопје како и надвор од државава. Нашата понуда вклучува голем избор на недвижнини и тоа : - гарсоњера во Аеродром - нови станови во космос Аеродром - луксузен апартман во комплексот св. Јован - куќа со поглед на море во Грција - Апартамни во Грција - издавање на деловни простории на атрактивни локации во Скопје Издаваме и продаваме станови за фамилии со различна кавадратура, во нашиот асортиман може да најдете станови од најмала квадратура гарсоњери од 38м2 кои се наменети за студенти, па се до поголеми станови комфорни за фамилии со квадратури од 145м2, 198 м2, 64м2, 120м2 кои се наоѓаат на атрактивни локации во Скопје. Сите понуди кои ги нудиме може да ги погледнете во нашата продавница на Pazar3.mk, во која има голем избор на недвижнини кои одговараат на сечиј вкус и потреба. Ние на пазарот постоиме долг временски период, па според тоа може да се издвоиме како најдобри во полето на недвижнини. Сите недвижнини кои ги нудиме може да ги погледнете, со тоа ќе добиете реална слика за тоа што би го купиле. Доколку сакате да ни се обратите може на нашите телефонски броеви, или преку нашата емаил адреса: 070 24 25 64 02 3111 202 [email protected] Ве очекуваме да ни се обратите!
Посетете ја нашата продавница
Ул Дебарца 57/4 Прикажи на мапата
3111 202 070 24 25 64
https://www.facebook.com/RealBastion/
Bastion Real Estate
070/346842
Leaflet
Bastion Real Estate

Bastion Real Estate

1290 Огласи во продавницата
Prodazba na stan vo Kisela Voda 54 000 ЕУР
NOV STAN ZA IZDAVANJE KAJ KATOLICKA LUKSUZEN !!!! 290 ЕУР
STAN 47m2 VO Sv JOVAN ZLOKUKJANI 55 000 ЕУР
ODLICEN NOV STAN 37m2 KISELA VODA SO 1 SPALNA 41 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации