Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STANOVI VO CENTAR

Оглас од претпријатие Се продава од: ФЛОКС АГЕНЦИЈА Вчера 12:44 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
From
Store
Број на соби
FOTOGRAFII OD PONUDENITE STANOVI IMA NA WEB STRANATA floks.com.mk

30444-CENTAR-zad Silbo,57m2,3-soben,na 1 kat, 2013gg,cena-1.200e/m2

30413-CENTAR-do Soboren Hram,62m2,3-soben, delumno renoviran,cena-65.000e

30372-CENTAR-blokovite gradski dzid sproti Posta, 68m2,3-soben,na 3 kat,delumno namesten,cena-75.000e

30345-CENTAR-kaj Soboren hram,ultra luksuzen 140 m2 4-soben stan,na 2 kat,kompletno opremen so ultra luksuzen mebel,cena-180.000e

30342-CENTAR-sproti fiskulturno,luksuzen 160m2,4-soben,na 3 kat,2006gg,cena-160.000e--opcija za dve podzemni garazni mesta - 10.000e--

30063-CENTAR-kaj restoran Bravos,108 m2,4-soben,2006gg, dupleks,se prodava so vgraden mebel,cena-90.000e

29801-CENTAR-do Univerzalna,87m2,4-soben, 2010gg,komplet namesten,cena-1.260e/m2

29744-CENTAR-do NBRSM,74m2,3-soben, 2016gg,nevselen,cena-73.000e so 12 m2 podzemen parking

29077-CENTAR-zadKatolicka,dupleks 120m2, 4soben,2011gg,komplet namesten,cena-125.000e so sopstven parking

28848-CENTAR-sproti gradski park,191m2,5-soben,cena-170.000e

28467-CENTAR-zad radio Bran,vo gradba,vselivo mart 2020g,84m2,3-soben,cena-1.200e/m2

28359-CENTAR-sproti Soboren hram,102m2,5-soben,na 3 kat so lift,delumno renoviran,cena-105.000e

28284-CENTAR-kaj Radio Bran,81m2,4-soben,3 kat, 2009gg,cena-1.300e/m2

28190-CENTAR-sproti MVR,107m2,4-soben,2012gg, komplet namesten,cena-1.200e/m2

28149-CENTAR-kaj Apce,126m2,4-soben,2000gg, cena-1.080e/m2 so vgarden mebel i parking sopstve

27754-CENTAR-do pazar Bunjakovec,103m2,3-soben,na 2 kat,odrzan stan,cena-96.000e

27286-CENTAR-ul Makedonija,112m2,5-soben, cena-130.000e

26568-CENTAR-kaj Grcka ambasada,84m2,3-soben,na 2 kat,2006gg,namesten,cena-96.000e

24873-CENTAR-Debar maalo,85m2,3-soben,3 kat, cena-950e/m2

12160-CENTAR-kaj Evropski Univerzitet,100m2,4-soben,na 3 kat,komplet renoviran i komplet namesten,cena-120.000e

KONTAKT TEL: 3082-515
MOB: 078/404-900, 078/404-909

ZA POOPSIRNA PONUDA KLIKNETE DESNO VO PRODAVNICATA NA FLOKS
ФЛОКС АГЕНЦИЈА
Агенција за недвижности ФЛОКС Ви нуди брза, ефикасна и дискретна купопродажба на недвижен имот со поддршка на банките со кои имаме склучено Договори и одлична соработка. Нашиот Тим е сочинет од стручни, динамични и млади личности со долгогодишно искуство. Ние Ви нудиме во секој момент ажурирана база на податоци на интернет. Секојдневно се трудиме да ги исполниме сите желби на нашите клиенти, Ви гарантираме правна сигурност и апсолутна дискреција. Истовремено како овластени проценители вршиме проценки на недвижности, транспортни средства, земјоделски земјишта и насади. Нашето долгогодишно искуство, знаење и стручност е неопходно за успешна соработка. Најдобар доказ за тоа се нашите задоволни клиенти. Повелете и уверете се...... Контактирајте не на: 3082-515, или на моб: 078/404-900, 078/404-909, 078/404-908 www.floks.com.mk
Visit our store page
Bul.Metropolit Teodosij Gologanov 98/1-12 Show on the map
3082515,078404900,078404909
https://www.floks.com.mk
ФЛОКС АГЕНЦИЈА
3082515, 078404900, 078404909
Leaflet
ФЛОКС АГЕНЦИЈА

ФЛОКС АГЕНЦИЈА

89 Огласи во продавницата
STANOVI VODNO CRNICE PRZINO -
OVLASTEN PROCENITEL -
STANOVI I DELOVNI PROSTORII VO TAFTALIDZE 1 1 100 ЕУР
CENTAR 3 SOBEN STAN KAJ GRCKI KONZULAT -
Кон почеток