Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stanovi vo gardba vo Centar

Оглас од претпријатие Се продава од: БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ 29 ноем. 17:13 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се продаваат станови во градба позади Универзална сала , 12 стана, по два стана на кат од 81м2 и 89м2 , со две спални, дневна, кујна, трпезарија, купатило, вц, балкони .Подземни гаражи со теретен лифт . Вселиви 2019


е.б.10704
Контакт: 076/355-223
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Посетете ја нашата продавница
Атинска 3А Прикажи на мапата
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
Кон почеток