Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stanovi vo gradba vo Vlae od 94m2 i 46m2

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Атлас Недвижности Денес 11:19 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Атлас Недвижности
Stan 79m2 vo Micurin 1kat nov trosoben 76 000 ЕУР
Nov del prostor vo gradba od 69m2 1kat Taftalidze1 1 180 ЕУР
Stan Gjorce 51m2, 1 spalna, nov, podrum, parking 47 000 ЕУР
Trosoben stan 86m2 pozadi Kapitol 75 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Se prodavaat novi stanovi vo gradba vo Vlae na ul. Aco Sopov. Zgradata e mala so sest stana. Visoko kvalitetna gradba so prekrasni rasporedi.Stanovite se so otvoren pogled.Ima stanovi za prodazba od
-94m2 na 2 kat eden stan na sprat so tri spalni
-93m2 na 3 kat eden stan na sprat so tri spalni
-46m2 na 1 kat dvosoben so edna spaln
-Prizemje ima dva stana od 32m2 i 43m2 so moznost da se spojat vo eden stan po vas izbor.
Zgradata ke bide za vseluvanje oktomvri 2021 god.
Ima i parking mesta pod zgrada i nadvoresni.
Cena po dogovor so vklucen danok
tel. 078/222-112
Атлас Недвижности
Атлас недвижнини - агенција за недвижнини и посредување на недвижен имот. Како фирма постоиме од 2002 година, и се трудиме постојано да се подобруваме за да може да Ви пружиме најдобра услуга согласно на вашите потреби и очекувања! Услуги кои ги нудиме од наша страна се: - посредување - опремување - реновирање - преселување Нашиот тим е составен од амбициозни млади личности, кои имаат за цел да ги исполнат очекувањата на нашите клиенти, и да Ви ја дадат најдобрата понуда за Вас! Кај нас може да најдете понуда која ќе одговара на вашите потреби и стандарди. За нас секој клиент е особено важен и сакаме да му го пружиме само најдоброто. Да најдеме понуда заедно која ќе одговара на потребите. Доколку имате потреба да го изберете вашиот нов дом кој од секогаш сте го замислувале, ние ви гарантираме дека ќе дадеме се од себе за да го пронајдеме за Вас. Во нашата понуда на недвижнини имаме станови за издавање и за продажба на различни локации во Скопје кои може да бидат вашиот иден дом: - станови во градба во Влае - станови во градба Ѓорче Петров - луксузно студио во комплексот Св.Јован - Злокуќани - куќа на Водно - Трособен стан во Влае итн. Во нашата продавница на pazar3.mk има голем број на огласи кои може да ги погледнете и да најдете тоа што е по ваш вкус! Освен, посредување при недвижен имот ние нудиме и услуги за опремување и реновирање на станови, деловни простории кои се потребни за вашиот бизнис. Доколку имате потреба од наша страна за преселување на вашите работи од домот или од вашиот деловен простор може да Ви помогнеме за брзо и едноставно, да ги преселите вашите работи. “Атлас недвижнини“ е членка на Групацијата на агенции за недвижности на Стопанска комора на Република Македонија. Ве очекуваме да ни се обратите и заедно да го избереме најдоброто!
Посетете ја нашата продавница
Ул.“Булевар Партизански Одреди бр 37/лок7 Прикажи на мапата
02 6147 511 078222112
https://www.atlasnedviznosti.mk
Атлас Недвижности
02 6147 511 078222112
Атлас Недвижности
Placevi vo Vizbegovo nad 10 000m2 industriski reon 35 ЕУР
Razraboten kafic od 127m2 vo GTC prizemje 650 000 ЕУР
Stan K Voda od 52m2 renoviran na 8/9 kata 40 900 ЕУР
Ekstra Novi kancelarii od po 170 m2 x 2 na 1 4 kat 0 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации