Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stanovi vo naselba Aerodrom

Оглас од претпријатие Се продава од: ФЛОКС АГЕНЦИЈА Вчера 12:44 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
FOTOGRAFII OD PONUDENITE STANOVI IMA NA WEB STRANATA floks.com.mk

30419-AERODROM-zad Tobako 2, vo gradba, vselivo kraj na 2020 g, 41m2, 2-soben, cena-41.000e

30129-AERODROM-do Neokom, 94 m2, 3-soben, vo odlicna sostojba, cena - 82.000 evra

30021-AERODROM-vo zelenite zgradi, 46 m2, 2-soben, delumno renoviran, namesten, cena - 44.000 evra. Ima moznost za dogradba na + 40 m2

29706-AERODROM-sproti Dimitar Vlahov skoloto, 69 m2, 3-soben, na 2 kat, 2009 gg, dva toaleta, cena - 65.000 evra

29689-AERODROM-zad Tobako 2, 87 m2, 3-soben, na 1 kat, vo odlicna sostojba, cena - 80.000 evra

29680-AERODROM-kaj Palma, 64 m2, 3-soben, delumno renoviran, cena so vgradeni plakari - 59.000 evra

29603-AERODROM-zad Zlatna Viluska, 71 m2, 3-soben, na 3 kat, delumno renoviran, cena - 70.000 evra

29600-AERODROM-kaj Tanec, 51 m2, 3-soben, na 4/5 kat vo zgrada od 2008 godina na gradba so lift i so parno, poseduva edna terasa, ima juzna orientacija, stanot ima + 35 m2 galerija ( vk. 86 m2 ), cena - 55.000 evra

29594-AERODROM-vo zelenite zgradi, 60 m2, 3-soben stan so juzna orientacija, renoviran, cena - 54.000 evra

29056-AERODROM-zad Vero, 65 m2, 3-soben, na 1 kat, delumno renoviran, cena - 58.000 evra

28594-AERODROM-kaj poliklinikata Jane Sandanski, 90 m2, 3-soben, na visoko prizemje, komplet renoviran i komplet namesten, cena - 87.000 evra

28224-AERODROM-zad Capitol mall, 101 m2, 3-soben, na 3 kat, delumno renoviran, cena - 75.000e

28167-AERODROM-kaj Get kafe, 90 m2, 3-soben, na 4 kat so lift, 2005 gg, cena - 81.000 evra

27158-AERODROM-kaj poliklinika Jane Sandanski, 77 m2, 3-soben, renoviran, cena - 70.000 evra

26739-AERODROM-do OU Blaze Koneski, 75 m2, 3-soben, 2007 gg, cena - 870 evra za m2

25401-AERODROM-kaj Capitol mall, 91 m2, 3-soben, na 4 kat, ima istocna orientacija, cena - 76.000 evra

23552-AERODROM-kaj Reptil, 96 m2, 3-soben, na 2/6 kat, 2004 gg, moznost da se preuredi vo 4-soben, cena - 91.200 evra

23078-AERODROM-kaj Vero, 65 m2, 3-soben, komplet renoviran, cena - 61.000 evra

21206-AERODROM-kaj Get kafe, 68 m2, 3-soben stan so terasa, 2004 gg, cena - 68.000 evra

19715-AERODROM-TC Skopjanka, 86 m2, 3-soben, na 1 kat, cena - 75.000 evra

18315-AERODROM-star Aerodrom, 47 m2, 2-soben, 2006 gg, cena - 50.000 evra

14339-AERODROM-na Tobako 2, 44 m2, 2-soben, na 3 kat so lift, vo odlicna sostojba, cena - 43.800 evra


Kontaktirajte ne na: 3082-515
mob: 078/404-900,078/404-909

za poopsirna ponuda kliknete desno vo prodavnicata na FLOKS
ФЛОКС АГЕНЦИЈА
Агенција за недвижности ФЛОКС Ви нуди брза, ефикасна и дискретна купопродажба на недвижен имот со поддршка на банките со кои имаме склучено Договори и одлична соработка. Нашиот Тим е сочинет од стручни, динамични и млади личности со долгогодишно искуство. Ние Ви нудиме во секој момент ажурирана база на податоци на интернет. Секојдневно се трудиме да ги исполниме сите желби на нашите клиенти, Ви гарантираме правна сигурност и апсолутна дискреција. Истовремено како овластени проценители вршиме проценки на недвижности, транспортни средства, земјоделски земјишта и насади. Нашето долгогодишно искуство, знаење и стручност е неопходно за успешна соработка. Најдобар доказ за тоа се нашите задоволни клиенти. Повелете и уверете се...... Контактирајте не на: 3082-515, или на моб: 078/404-900, 078/404-909, 078/404-908 www.floks.com.mk
Visit our store page
Bul.Metropolit Teodosij Gologanov 98/1-12 Show on the map
3082515,078404900,078404909
https://www.floks.com.mk
ФЛОКС АГЕНЦИЈА
3082515, 078404900, 078404909
Leaflet
Кон почеток