Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stanovi vo naselba Kisela Voda

Оглас од претпријатие Се продава од: ФЛОКС АГЕНЦИЈА Вчера 12:44 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
From
Store
Број на соби
FOTOGRAFII OD PONUDENITE STANOVI IMA NA WEB STRANATA floks.com.mk

30475-K.VODA-na stara rampa,51m2,2-soben, 2008gg,51.000e

30443-K.VODA-sproti opstinata,57m2,3-soben,delumno renoviran,cena-46.000e

30304-K.VODA-sproti opstinata,42m2,2-soben,1 kat,delumno renoviran,cena-38.000e

30252-K.VODA-kaj OU Krume Kepeski,106m2,4-soben,na 1 kat,komplet renoviran,delumno namesten,cena-87.000

30169-K.VODA-sproti OU N.G.Dunja,71m2,3-soben, 2 kat,cena-59.000e so 12m2 podzemna garaza

30142-K.VODA-kaj Zurnal,78m2,3-soben,2010gg,se prodava so elementi vo kujna,cena-70.000e

30013-K.VODA-kaj tehnicki pregled,55m2,2-soben ,2014gg,namesten,cena-55.000e so podzemen parking

29982-K.VODA-sproti salata Rasadnik,57m2,2-soben,na 2 kat,cena-45.000e so 13m2 podzemna garaza

29802-K.VODA-zad Sampionce,45m2,2-soben,na prizemje,vo odrzana sostojba,cena-42.000e

29519-K.VODA-kaj tehnicki pregled,82m2,3-soben, na 4 kat,94gg,maksimalno odrzan,cena-65.000e

29373-K.VODA-zad salata Rasadnik,39m2,2-soben,2009gg,delumno namesten,cena-42.000e

29024-K.VODA-sproti dom za slepi lica,70m2,3-soben,na 1 kat,kompletno renoviran,namesten,cena-60.000e

28782-K.VODA-do OU P.Zografski,67 m2,3-soben,2009gg,kompletno namesten,cena-72.000e

28662-K.VODA-kaj Meckarov,62m2,3-soben,na 5/7 kat,2009gg,delumno namesten,cena-56.000e

28481-K.VODA-na Rampa,58m2,delumno renoviran,namesten,cena-55.000e

28384-K.VODA-posle Opstinata,70m2,3-soben, renoviran,cena-56.000

28292-K.VODA-kaj Kam market,90m2,3-soben, delumno renoviran,cena-71.000e

28226-K.VODA-kaj Meckarov,68m2,3-soben,na 2 kat,renoviran,cena-56.000e

27869-K.VODA-kaj Niko kompjuteri,76m2,3-soben,2004gg,cena-900e/m2

26793-K.VODA-na Cesma,60m2,2-soben,2004gg, delumno namesten,cena-54.000e so podzemna garaza

25683-K.VODA-kaj Sampionce,70m2,3-soben,2009 gg,se prodava so se sto e vgradeno vo stanot,cena-66.000e so podzemen parking

24918-K.VODA-sproti opstinata,58m2,2-soben, komplet renoviran,cena-43.500e

22963-K.VODA-kaj ekonomskoto,69m2,3-soben,na 1 kat,komplet renoviran,se prodava komplet namesten, cena-58.000e

21320-K.VODA-kaj dom za slepi lica,64m2,4-soben, na 2 kat,komplet renoviran,delumno namesten,cena-57.000e

12050-K.VODA-do opstinata,54m2,3-soben,vo dobra sostojba,cena-40.000e so plateni site davacki

kontaktirajte ne na: 3082-515
mob: 078/404-900, 078/404-909

za poopsirna ponuda kliknete desno vo prodavnicata na FLOKS
ФЛОКС АГЕНЦИЈА
Агенција за недвижности ФЛОКС Ви нуди брза, ефикасна и дискретна купопродажба на недвижен имот со поддршка на банките со кои имаме склучено Договори и одлична соработка. Нашиот Тим е сочинет од стручни, динамични и млади личности со долгогодишно искуство. Ние Ви нудиме во секој момент ажурирана база на податоци на интернет. Секојдневно се трудиме да ги исполниме сите желби на нашите клиенти, Ви гарантираме правна сигурност и апсолутна дискреција. Истовремено како овластени проценители вршиме проценки на недвижности, транспортни средства, земјоделски земјишта и насади. Нашето долгогодишно искуство, знаење и стручност е неопходно за успешна соработка. Најдобар доказ за тоа се нашите задоволни клиенти. Повелете и уверете се...... Контактирајте не на: 3082-515, или на моб: 078/404-900, 078/404-909, 078/404-908 www.floks.com.mk
Visit our store page
Bul.Metropolit Teodosij Gologanov 98/1-12 Show on the map
3082515,078404900,078404909
https://www.floks.com.mk
ФЛОКС АГЕНЦИЈА
3082515, 078404900, 078404909
Leaflet
ФЛОКС АГЕНЦИЈА

ФЛОКС АГЕНЦИЈА

89 Огласи во продавницата
CENTAR  4-SOBEN STAN VO DEBAR MALO KAJ APCE -
CENTAR, 4-SOBEN STAN KAJ RADIO BRAN -
BARAKA VO NASELBA 11 OKTOMVRI -
KUKA KAJ NOVA GIMNAZIJA POGODNA I ZA DELOVEN PROS 2 300 ЕУР
Кон почеток