Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STANOVI VO VLAE HROM I GORCE PETROV

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ФЛОКС АГЕНЦИЈА 02 мар. 12:52 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ФЛОКС АГЕНЦИЈА

ФЛОКС АГЕНЦИЈА

85 Огласи во продавницата

CETVOROSOBEN STAN VO KISELA VODA KAJ GRANAP 0 ЕУР
PLAC VO ZDANEC SO MARKICA ZA GRADBA 0 МКД
EKSKLUZIVEN STAN VO CENTAR 0 ЕУР
CENTAR, 4-SOBEN STAN KAJ RADIO BRAN 0 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
FOTOGRAFII OD PONUDENITE STANOVI IMA NA WEB STRANATA floks.com.mk

32398-VLAE-zad Tineks market, 50 m2, 2-soben, 2010 gg, kompletno namesten, cena - 56.000 e

32361-Gj.PETROV-kaj opstinata,54m2,2-soben,na 1 kat,2018 gg,cena-46.000e so nadzemen parking prostor

32317-Gj.PETROV-kaj opstinata,54m2,3-soben,na 1 kat,2008gg, cena-43.000e

32010-VLAE-sproti OU D.H.Dimov,99m2,4-soben, 2013gg,nevselen,cena-850e/m2

31296-VLAE-zad Tineks market,65m2,3-soben,na 2 kat,2007gg,se prodava so vgradeni elementi vo kujna,cena-63.700e

31159-Gj.PETROV-do pazarot,43m2,2-soben,2010g, cena-38.000e

30951-VLAE-zad Tineks market,67 m2,3-soben,na 2 kat,2011gg,namesten,cena-78.000e so 15m2 garaza

30704-G.PETROV-vo ruskite zgradi,85 m2,3-soben, na prizemje,vo odlicna sostojba,cena-55.000e

30524-HROM-kaj maliot kruzen tek,55m2,2-soben, 2005gg,namesten,cena-45.000e

29818-HROM-vo crvenite zgradi, 51 m2, 2-soben, komplet renoviran, cena - 40.000 evra

28995-G.PETROV-kaj pazarceto, 58 m2, vo zgrada od 2010 godina na gradba, se prodava so se sto e vgradeno vo stanot, cena - 50.000 evra

27607-G.PETROV-kaj stadionot, vselivi do kraj na 2020 g, cena - 780 evra/m2 so vklucen DDV. Ostanati kvadraturi se :

39m2, 2-soben, na 4 kat

56 m2, 3-soben, na 5 kat

zgradata e od vk. 7 kata so lift

21304-HROM-sproti Tineks market, 78 m2, 3-soben, na 1 kat, renoviran, se prodava namesten, cena - 60.000 evra

20064-G.PETROV-kaj opstinata,85m2,3-soben, komplet renoviran,so elementi vo kujna,cena-61.000e

Kontaktirajte ne na: 3082-515
mob:078/404-900, 078/404-909

ZA POOPSIRNA PONUDA KLIKNETE DESNO VO PRODAVNICATA NA AGENCIJA "FLOKS"
ФЛОКС АГЕНЦИЈА
Агенција за недвижности ФЛОКС Ви нуди брза, ефикасна и дискретна купопродажба на недвижен имот со поддршка на банките со кои имаме склучено Договори и одлична соработка. Нашиот Тим е сочинет од стручни, динамични и млади личности со долгогодишно искуство. Ние Ви нудиме во секој момент ажурирана база на податоци на интернет. Секојдневно се трудиме да ги исполниме сите желби на нашите клиенти, Ви гарантираме правна сигурност и апсолутна дискреција. Истовремено како овластени проценители вршиме проценки на недвижности, транспортни средства, земјоделски земјишта и насади. Нашето долгогодишно искуство, знаење и стручност е неопходно за успешна соработка. Најдобар доказ за тоа се нашите задоволни клиенти. Повелете и уверете се...... Контактирајте не на: 3082-515, или на моб: 078/404-900, 078/404-909, 078/404-908 www.floks.com.mk
Посетете ја нашата продавница
Bul.Metropolit Teodosij Gologanov 98/1-12 Прикажи на мапата
3082515,078404900,078404909
https://www.floks.com.mk
ФЛОКС АГЕНЦИЈА
3082515, 078404900, 078404909
Leaflet
ФЛОКС АГЕНЦИЈА

ФЛОКС АГЕНЦИЈА

85 Огласи во продавницата
34M2 DELOVEN PROSTOR VO AERODROM 0 ЕУР
KARPOS I TAFTALIDZE IZNAJMUVANJE 0 МКД
EKSKLUZIVEN STAN VO CENTAR 0 ЕУР
KUKI BARAKI VO KOZLE TAFTALIDZE 0 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации