Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STANOVI VO VLAE HROM I GORCE PETROV

Оглас од претпријатие Се продава од: ФЛОКС АГЕНЦИЈА Вчера 12:44 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
From
Store
Број на соби
Адреса
Површина
FOTOGRAFII OD PONUDENITE STANOVI IMA NA WEB STRANATA floks.com.mk

30382-HROM-zad crvenite zgradi, 52 m2, 2-soben, na 1 kat, 2018 gg, cena - 47.000 evra -- ima opcija da se kupi i podzemna garaza - 450 evra/m2--

30333-VLAE-kaj Lav komerc, 71 m2, 3-soben, na 3 kat, 2018 gg, cena - 950 evra/m2 -- vo cenata e vklucen podzemen parking prostor --

30309-HROM-sproti Tineks market, 50 m2, 2-soben, na 3 kat, kompletno renoviran, cena - 40.000 evra

30104-HROM-vo crvenite zgradi, 55 m2, 2-soben, na 3 kat, komplet renoviran, se prodava so vgradeni elementi vo kujna, cena - 46.000 evra

30072-GjORCE PETROV-do pazarceto, 69 m2, 3-soben, na 3/7 kat vo zgrada od 2010 godina na gradba so lift i parno, poseduva edna terasa, ima juzna orientacija, stanot e prazen-vednas vseliv, cena - 58.000 evra

29818-HROM-vo crvenite zgradi, 51 m2, 2-soben, komplet renoviran, cena - 40.000 evra

29720-VLAE-do OU Dimo Hadzi Dimov, 58 m2, 2-soben, na 1 kat, 2014 gg, cena - 44.000 evra so nadzemen parking

29090-G.PETROV-kaj pazarceto, 76 m2, 3-soben, na 2/7 kat vo zgrada od 2010 godina na gradba so lift, se prodava so vgardeni elementi vo kujna, cena - 65.000 evra

28995-G.PETROV-kaj pazarceto, 58 m2, vo zgrada od 2010 godina na gradba, se prodava so se sto e vgradeno vo stanot, cena - 53.500 evra

28295-VLAE-zad Neuromedika, 111 m2, 4-soben, na 1 kat, 2018 godina na gradba, nevselen, cena - 855 evra/m2 - ve cenata e vklucen nadzemen parking prostor

28142-HROM-zad crvenite zgradi, 79 m2, 3-soben, odrzan stan, cena - 59.000 evra

27661-HROM-kaj OU Dimo Hadzi Dimov,86m2 stan so dve terasi,3 soben na 2/3 kata,orientacija-sever/jug,cena-65.000 evra

27640-VLAE-kaj Neuromedika, 58 m2, na 1 kat, 2011 gg, cena - 51.000

27607-G.PETROV-kaj stadionot, vselivi do kraj na 2019 g, cena - 780 evra/m2 so vklucen DDV. Ostanati kvadraturi se :

54 m2, 3-soben, na 4 kat

54 m2, 3-soben, na 8 kat

63 m2, 3-soben, na 7 kat

75 m2, 4-soben, na 6 kat
zgradata e od vk. 7 kata so lift

25674-G.PETROV-pred opstinata,81m2,3-soben,na 2 kat,komplet renoviran,cena-52.000e

25207-G.PETROV-kaj policijata, 72 m2, 3-soben, komplet renoviran, cena - 50.000 evra

21304-HROM-sproti Tineks market, 78 m2, 3-soben, na 1 kat, renoviran, se prodava namesten, cena - 60.000 evra

21214-HROM-vo crvenite zgradi, 52 m2, 2-soben, na 1 kat, renoviran, se prodava kompletno namesten, cena - 50.000 evra


Kontaktirajte ne na: 3082-515
mob:078/404-900, 078/404-909

ZA POOPSIRNA PONUDA KLIKNETE DESNO VO PRODAVNICATA NA AGENCIJA "FLOKS"
ФЛОКС АГЕНЦИЈА
Агенција за недвижности ФЛОКС Ви нуди брза, ефикасна и дискретна купопродажба на недвижен имот со поддршка на банките со кои имаме склучено Договори и одлична соработка. Нашиот Тим е сочинет од стручни, динамични и млади личности со долгогодишно искуство. Ние Ви нудиме во секој момент ажурирана база на податоци на интернет. Секојдневно се трудиме да ги исполниме сите желби на нашите клиенти, Ви гарантираме правна сигурност и апсолутна дискреција. Истовремено како овластени проценители вршиме проценки на недвижности, транспортни средства, земјоделски земјишта и насади. Нашето долгогодишно искуство, знаење и стручност е неопходно за успешна соработка. Најдобар доказ за тоа се нашите задоволни клиенти. Повелете и уверете се...... Контактирајте не на: 3082-515, или на моб: 078/404-900, 078/404-909, 078/404-908 www.floks.com.mk
Visit our store page
Bul.Metropolit Teodosij Gologanov 98/1-12 Show on the map
3082515,078404900,078404909
https://www.floks.com.mk
ФЛОКС АГЕНЦИЈА
3082515, 078404900, 078404909
Leaflet
Кон почеток