Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

TRISOBEN STAN CENTAR BUNJAKOVEC KAJ SPECIJAL

Оглас од претпријатие Се продава од: БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ 28 јан. 11:17 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
За живеалиштето
АГЕНЦИЈА БОЖИНОСКИ НЕДВИЖНОСТИ ПРОДАВА ТРИСОБЕН СТАН ВО ЦЕНТАР-БУЊАКОВЕЦ КАЈ ПЕКАРА СПЕЦИЈАЛ.СТАНОТ Е 53М2 +8 М2 ПОДРУМ + ТЕРАСА.НА 4/6 КАТ ,ЗГРАДАТА ИМА ЛИФТ.ДВА СТАНА НА КАТ.
СТАНОТ НЕ Е РЕНОВИРАН СМЕНЕТИ СЕ САМО ПРОЗОРИ СО НАДВОРЕШНИ РОЛЕТНИ.
ЦЕНА 59000 ЕВРА
ЕВ.БРОЈ 4223
КОНТКАТ 076/355-223
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Посетете ја нашата продавница
Атинска 3А Прикажи на мапата
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
02/3076-716 , 02/3076-527 , 076/355-220
Leaflet
Кон почеток