Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

TROSOBEN KOMFOREN STAN DEBAR MAALO 75m2

75 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: КАЗА МИА - М 17 окт. 21:33 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1384 Огласи во продавницата

DVOSOBEN RENOVIRAN STAN KAJ UNIVERZALNA 53m2 47 500 ЕУР
Centar 60m2,Opremen,bul.Sv.Kliment Ohridski 250 ЕУР
LUKS STAN POZADI GRAVE CENTAR TROSOBEN OPREMEN 0 ЕУР
DVOSOBEN OPREMEN STAN 42m2 CRNICE NAD MVR 37 500 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
SE PRODAVA TROSOBEN KOMFOREN STAN VO DEBAR MAALO VO POVRSINA OD 75 M2,VISOKO PRIZEMJE ,ISTOCNA ORIENTACIJA ,NEVSELUVAN STAN.
PRVA PRODAZBA OD INVESTITOR !!!
SO IMOTEN LIST !!!!
КАЗА МИА - М
ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ, НАШАТА КОМПАНИЈА Е ВЕЌЕ ДОЛГИ ГОДИНИ НА ПАЗАРОТ СО НЕДВИЖНОСТИ И ПРЕВЗЕМА УЛОГА НА ГЛАВЕН КОНТАКТ ЦЕНТАР ОДГОВОРЕН ЗА ОРГАНИЗАЦИСКИ И ЛОГИСТИЧКИ ДЕТАЛИ ВО ПОГЛЕД НА : - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОДАЖБА - ИЗНАЈМУВАЊЕ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ (СТАН, КУЌА,ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ,ДЕЛОВЕН ПРОСТОР.....), - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ КОМПЛЕТИРАЊЕ НА ДОКУМЕНТАЦИЈА ПОТРЕБНА ЗА РЕАЛИЗИРАЊЕ НА КУПОПРОДАЖБА. ПОРАДИ ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА БИЗНИС ПОТРЕБИТЕ И БАРАЊАТА НА КЛИЕНТИТЕ , СЕКОЈДНЕВНО ГО УНАПРЕДУВАМЕ СВОЕТО РАБОТЕЊЕ СО ВОВЕДУВАЊЕ НА ГОЛЕМ БРОЈ НОВИ УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ. ТИМОТ НА ,,КАЗА МИА - М"
Посетете ја нашата продавница
Партизански Одреди бр.43б/8 Прикажи на мапата
078434502
КАЗА МИА - М
076434502
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1384 Огласи во продавницата
NOV,TROSOBEN STAN VO GORCE SO SOPSTVEN DVOR 54 000 ЕУР
KOMPLET OPREMEN 45M2 KISELA VODA 50 000 ЕУР
KUKA VO ZDANEC ZA IZNAJMUVANJE FOR RENT IN ZDANEC 900 ЕУР
NOV DVOSOBEN STAN KATOLICKA 44M2 50 600 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации