Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

TROSOBEN MODEREN STAN VO CENTAR

Оглас од претпријатие Се продава од: ASTORIA NEDVIZNOSTI 25 јун. 09:54 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
шифра. 24298
Се издава/ ПРОДАВА луксузен стан во Центар. Станот е 105 м2 ,на 6ти кат составен од две спални соби, кујна дневен престој, 2 купатила и 2 тераси. Се продава со вградена кујна.
Станот е на одлична локација во близина на Млин балкан. Цена по договор.
АСТОРИА НЕДВИЖНОСТИ
071/244-331
ASTORIA NEDVIZNOSTI
+3892 3110-566 071/244-331
Кон почеток