Оглас од претпријатие Објавени: фев. 05 2020 07:37

Trosoben nov vo Taftalidje 65m2 kaj NOVA

Објавени: фев. 05 07:37
Прегледи: 103
Agencija Casa prodava nov trosoben stan vo Taftalidje 1 65m2 (ul. Praska;kaj Nova) na 2 kat, jugo-istocna orientacija. cena 70.000e kontakt: 070 317 751 Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации