Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

TROSOBEN RENOVIRAN STAN CENTAR DO PESTALOCI

860 ЕУР

55 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: КАЗА МИА - М 19 окт. 16:49 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1386 Огласи во продавницата

SE IZDAVA TROSOBEN STAN AERODROM 400 EUR
TROSOBEN STAN VO G PETROV NA 1 KAT 720 EUR
PONUDA NA DELOVNI PROSTORII I MAGACINI 450 000 EUR
NOV DVOSOBEN STAN VO CENTAR 33m2 NOVOGRADBA 34 650 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
SE PRODAVA TROSOBEN STAN VO POSTARA ZGRADA POZADI BUNJAKOVEC ,BLIZU PESTALOCI.
STANOT E VO POVRSINA OD 58 M2.
STANOT SE NAOGA NA 2 KAT,ZGRADA BEZ LIFT I PARNO.
POGOLEMIOT DEL OD STANOT E RENOVIRAN.
POZICIJA ISTOK/ZAPAD.
CISTA IMOTNO PRAVNA SOPSTVENOST.
LICE ZA KONTAKT SASO 078/248-176
КАЗА МИА - М
ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ, НАШАТА КОМПАНИЈА Е ВЕЌЕ ДОЛГИ ГОДИНИ НА ПАЗАРОТ СО НЕДВИЖНОСТИ И ПРЕВЗЕМА УЛОГА НА ГЛАВЕН КОНТАКТ ЦЕНТАР ОДГОВОРЕН ЗА ОРГАНИЗАЦИСКИ И ЛОГИСТИЧКИ ДЕТАЛИ ВО ПОГЛЕД НА : - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОДАЖБА - ИЗНАЈМУВАЊЕ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ (СТАН, КУЌА,ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ,ДЕЛОВЕН ПРОСТОР.....), - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ КОМПЛЕТИРАЊЕ НА ДОКУМЕНТАЦИЈА ПОТРЕБНА ЗА РЕАЛИЗИРАЊЕ НА КУПОПРОДАЖБА. ПОРАДИ ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА БИЗНИС ПОТРЕБИТЕ И БАРАЊАТА НА КЛИЕНТИТЕ , СЕКОЈДНЕВНО ГО УНАПРЕДУВАМЕ СВОЕТО РАБОТЕЊЕ СО ВОВЕДУВАЊЕ НА ГОЛЕМ БРОЈ НОВИ УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ. ТИМОТ НА ,,КАЗА МИА - М"
Посетете ја нашата продавница
Партизански Одреди бр.43б/8 Прикажи на мапата
078434502
КАЗА МИА - М
076434502
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1386 Огласи во продавницата
BARATE NOV STAN? TROSOBEN? ODVOENA KUJNA ? 1 200 EUR
ODLICEN 4 SOB STAN AERODROM,1 KAT,ZGRADA OD 3 KATA 80 750 EUR
POD PANORAMA 82M2 2 SPALNI OPREMEN 350 EUR
NOV TROSOBEN 58m2 VO AERODROM 57 000 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации