Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

TROSOBEN STAN 70m2 POZADI BISER

63 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: КАЗА МИА - М 24 септ. 17:34 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1386 Огласи во продавницата

NOV TROSOBEN STAN VO KOZLE 71M2 VSELIV 67 450 ЕУР
SE IZNAJMUVA STAN CRNICE NAD MVR 650 ЕУР
SE IZDAVA TROSOBEN, NEVSELUVAN STAN VO CENTAR 350 ЕУР
PLAC DO ASFALTEN PAT BLIZU KLUCKA PETROVEC 4000 M2 40 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
SE PRODAVA TROSOBEN STAN VO AERODROM, VO NEPOSREDNA BLIZINA NA T.C.BISER,ZGRADI NA TEHNIKA.
BRUTO POVRSINA NA STANOT E 70 M2
POZICIONIRAN NA 6 KAT,NE E POSLEDEN
LIFT,CENTRALNO PARNO GREENJE.
КАЗА МИА - М
Ние сме агенција за недвижности која е долги години на пазарот за недвижнини и се стреми да е најдобра во тоа што го нуди. Каза Миа како агенција при посредување на имот, превзема улога на главен контакт центар за организирање и логистички детали во поглед на поредување и тоа : - посредување при продажба на имот - посредување при комплетирање на документација, која е потреба за реализрање на купопродажба - посредување при издавање на имот Поради зголемување на потребите и барањата на нашите клиенти, ние како агенција постојано се стремиме да го унапредиме нашето работење со воведување постојано голем број на услуги и активности кои ги нудиме од наша страна. Во нашиот тим има обучен и стручен кадар кој ќе Ви помогне вашите желби и барања да се реализираат. Ние нудиме станови и куќи за продажба на различни локации низ Скопје, кои би можеле да бидат за Вас атрактивни и примамливи за купување. - се продава куќа во населаба Железара - се продава барака во Ново Лисиче - се продава трособен стан во Хиподром, нова населба - актрактивен лукзуен апартман во комплекс Верина - двособен стан во Кисела Вода 39м2 Нашиот тим ќе се погрижи за Вас да ја пронајде содветната понуда која најмногу Ви одговара, спроред вашите потреби и можности. Сите наши понуди кои ги имаме може да ги погледнете во нашата продавница на Pazar3.mk, каде имаме голем број на огласи од станови и куќи со различна квадратура и локации низ Скопје. Може да не исконтактирате на следниот тел број : 078434502 или да ни пишете на следната емаил адреса: casamia313@yahoo.com Ве очекуваме. Вашата агенција Каза Миа!
Посетете ја нашата продавница
Партизански Одреди бр.43б/8 Прикажи на мапата
078434502
КАЗА МИА - М
078434502
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1386 Огласи во продавницата
DVOSOBEN DELUMNO OPREMEN STAN 47 M2.5 KAT 44 500 ЕУР
CRNICE 42m2 SO SPALNA VO NOV ELITEN OBJEKT 0 ЕУР
LUKS STAN POZADI GRAVE CENTAR TROSOBEN OPREMEN 0 ЕУР
GRADEZNA PARCELA VO TRUBAREVO 10000 M2 SO MARKICA 35 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации