Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Trosoben stan 72m2 vo Kisela Voda

Оглас од претпријатие Се продава од: БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ 09 фев. 15:18 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
На само 5мин.од центар, се продава трособен стан на 3кат со лифт.Дневна со кујна (природна вентилација) и трпезарија, две спални, гостинско вц ,купатило и тераса. северозападна ориентација.

шифра:368
контакт: Благоја 076/355-221
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Посетете ја нашата продавница
Атинска 3А Прикажи на мапата
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
Leaflet
Кон почеток