Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Trosoben stan 84m2+6m2 terasa renovir. K.VODA

77 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Атлас Недвижности 02 јан. 12:23 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Атлас Недвижности
Stan vo gradba od 71m2 trosoben 1 100 ЕУР
Nov stan vo Cair 90m2 so 2 spalni pozadi Ramstor 760 ЕУР
Stan Ostrovo 63m2 na 1 kat 55 000 ЕУР
Trosoben stan od 73m2 Sproti hotel Karpos 3/4 57 500 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Se prodava trosoben komplet renoviran stan od 84m2 plus 6m2 terasa plus podrum vo Kisela voda vo zgradite so Crni balkoni. Stanot e so dve kupatila ima lift i gradsko parno. Orjentacija sever i jug. Cena 77 000 evra
tel. 078/222-112
Sifra 100613
Атлас Недвижности
Атлас недвижнини - агенција за недвижнини и посредување на недвижен имот. Како фирма постоиме од 2002 година, и се трудиме постојано да се подобруваме за да може да Ви пружиме најдобра услуга согласно на вашите потреби и очекувања! Услуги кои ги нудиме од наша страна се: - посредување - опремување - реновирање - преселување Нашиот тим е составен од амбициозни млади личности, кои имаат за цел да ги исполнат очекувањата на нашите клиенти, и да Ви ја дадат најдобрата понуда за Вас! Кај нас може да најдете понуда која ќе одговара на вашите потреби и стандарди. За нас секој клиент е особено важен и сакаме да му го пружиме само најдоброто. Да најдеме понуда заедно која ќе одговара на потребите. Доколку имате потреба да го изберете вашиот нов дом кој од секогаш сте го замислувале, ние ви гарантираме дека ќе дадеме се од себе за да го пронајдеме за Вас. Во нашата понуда на недвижнини имаме станови за издавање и за продажба на различни локации во Скопје кои може да бидат вашиот иден дом: - станови во градба во Влае - станови во градба Ѓорче Петров - луксузно студио во комплексот Св.Јован - Злокуќани - куќа на Водно - Трособен стан во Влае итн. Во нашата продавница на pazar3.mk има голем број на огласи кои може да ги погледнете и да најдете тоа што е по ваш вкус! Освен, посредување при недвижен имот ние нудиме и услуги за опремување и реновирање на станови, деловни простории кои се потребни за вашиот бизнис. Доколку имате потреба од наша страна за преселување на вашите работи од домот или од вашиот деловен простор може да Ви помогнеме за брзо и едноставно, да ги преселите вашите работи. “Атлас недвижнини“ е членка на Групацијата на агенции за недвижности на Стопанска комора на Република Македонија. Ве очекуваме да ни се обратите и заедно да го избереме најдоброто!
Посетете ја нашата продавница
Ул.“Булевар Партизански Одреди бр 37/лок7 Прикажи на мапата
02 6147 511 078222112
https://www.atlasnedviznosti.mk
Атлас Недвижности
02 6147 511
Атлас Недвижности
Dva Magacini od po 1300m2 do Gazela 0 ЕУР
Plac za industrija Ilinden 5070m2 so markica 35 ЕУР
Nov stan 60m2 trosoben so dvor vo Kozle 1 000 ЕУР
Stan vo Aerodrom do Stela 105m2 na 3kat 75 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации