Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
 

Trosoben stan Centar Ruzveltova

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ASTORIA NEDVIZNOSTI 21 септ. 12:02 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

3093 Огласи во продавницата

Plac na Vodno 1500m2 vo blizina na Britanska Rezidencija 0 MKD
Odlicen stan za izdavanje vo Centar od 96m2 0 MKD
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR RESTORAN NA KEJ 0 MKD
Kat od kuka 77m2 vo Taftalidze 2 0 MKD
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се продава стан на улица Рузвелтова на 6ти кат од 8 ( раскрсница со Иво лола рибар )станот е вкупно 91м2 (78 м2 стамбена пвршина + 13 м2 тераса) 1 паркинг место,2 спални соби,денвна соба со трпезарија и кујна ,две тоалета со две туш кабини,остава
ходник,тераса1 паркинг место бесплатно на паркингот отспротива ( 24 часовен паркинг на Градски паркинг ) Цена: 108000 еур
АСТОРИЈА НЕДВИЖНОСТИ
071/244-331
ASTORIA NEDVIZNOSTI
Асторија - една од најголемите агенции за недвижности во Македонија, со продажба и изнајмување на недвижен имот. Ние се трудиме на своите клиенти да му го пружиме само најдоброто! Нашиот посветен тим од професионалци имаат за цел да Ви го понудат тоа што одговара на вашите потреби, согласно вашиот буџет, со цел подобрување на вашиот животен стил. Во нашиот асортиман кој го нудиме се недвижнини од висока класа, кои се издвојуваат од останатите. Погледнете ја нашата понуда на издавање и продавање на недвижен имот на повеќе локации низ Скопје, со различна квадратура. - продавање на куќа во Водно - издавање на луксузен стан на Водно - двособен стан во новоградба Карпош - одлична куќа во Козле - издавање на модерно опремен стан во city garden - издавање на модерен стан во комплекс мида - продавање на луксузна куќа во злокуќани Ние ја разбираме важноста во инвестирање во недвижнини и неопходноста да се работи со агенти кои ќе имате доверба. Ние како ваши агенти, се трудиме да ви дадеме најдобра понуда од моменталните актуелни недвижни кои ги издвојуваме, а Вие како наши клиенти треба да имате доверба во Нас. Ние ја цениме вашата приватност, и секоја информација која ја добиваме од Вас ја сметаме за приватност, користејќи ја таа информација да Ви обезбедиме најдобра можна услуга. Ние сме Асторија- агенција за недвижности каде што треба да започне вашата потрага по нов дом. Ние од наша страна Ви предлагаме, кога сте по потрага на стан или куќа дали за изнајмување или купување, најдобро е истиот да го погледнете за да добиете реална слика за тоа што ќе го купите. Нашата продавница на Pazar3.mk изобилува со голем број на огласи. Сигурно ќе изберете некоја понуда која одговара на вашите потреби. Ве очекуваме да ни се обратите и заедно да го избереме тоа што е најдобро за вас!
Посетете ја нашата продавница
Ул “Аминати трети„ бр 65 Прикажи на мапата
+3892 3110-566 071/244-331 071/333-336
http://www.realestate.com.mk
ASTORIA NEDVIZNOSTI
  Online
071/244-331
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

3093 Огласи во продавницата
Stan so 3 spalni sobi vo Kozle 0 MKD
LUX STANCE VO TAFTALIDZE 1 0 EUR
Prazen stan na Vodno 120 m2 700 EUR
Lux stan Debar Maalo 110m2 0 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации