Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

TROSOBEN stan komplet renoviran MOZE I SO MEBEL

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: AKVARIUS 23 септ. 13:44 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AKVARIUS

AKVARIUS

372 Огласи во продавницата

Taftalidze nov 61m2 so 2 spalni kaj Mlecen 0 МКД
Stan vo Gorce Petrov odlicen TROSOBEN 0 МКД
Prodazba CENTAR Vodnjanska 100 m2 so DVOR 0 МКД
Aerodrom 4 Soben stan nasproti Kapitol 79 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
За живеалиштето
Se prodava stan so 2 spalni kompletno renoviran pred nekolku meseci.
Stanot e na pocetokot od G. Petro- na dobra lokacija.
Vo stanot ostanuvaat 2 vgradeni plakari.
Moze i so mebel- ZATOA STO SE E NOVO

Cena po dogovor
075-366-508
Leaflet
AKVARIUS

AKVARIUS

372 Огласи во продавницата
Тафталиџе 61 м2 НОВ со 2 спални 1 120 ЕУР
D Maalo Stan od 50m2 so 2 spalni NOV 0 МКД
Stan vo Karpos 3 0 МКД
K.Voda NOVA GARSONJERA 30 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации