Оглас од претпријатие Објавени: мај 10 2022 01:44

Trosoben stan od 60m2 na prizemje Avtokomanda

ЕУР

Објавени: мај 10 01:44
Прегледи: 783
14918...ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ ПРОДАВА СТАН ВО АВТОКОМАНДА 60М2 НА ВИСОКО ПРИЗЕМЈЕ ТРОСОБЕН .СПРОТИ ПАЗАРОТ.....ЦЕНА 60000ЕУ...
ПОВЕКЕ ИНФОРМАЦИИ НА 071/257-405
Опис на линк

ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ

Agencija Partenon Vi ovozmozuva sekakov vid na posrednicki i  konsultantski uslugi vo oblasta na trguvanje so nedvizen imot...kupoprodazba i iznajmuvanje na sekakov vid nedvizen imot......
Посети ја страната на нашата продавница

Kiril i Metodij br 42, mezanin, sproti ramstore mall Прикажи на мапата

071257405

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Agencija Partenon Vi ovozmozuva sekakov vid na posrednicki i  konsultantski uslugi vo oblasta na trguvanje so nedvizen imot...kupoprodazba i iznajmuvanje na sekakov vid nedvizen imot......

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации