Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Trosoben stan od 70m2 na 3/9 Kisela Voda

63 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Атлас Недвижности 26 ноем. 12:43 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Атлас Недвижности
Dvosoben od 56m2 na 3/9 Centar 53 000 ЕУР
Stan 87m2 vo Centar trosoben nov 1 090 ЕУР
Dupleks stan od 69m2 nov Karpos 1 65 000 ЕУР
Kancelari od 136m2 komplet opremeni CENTAR 1 500 ЕУР
From
Store
Број на соби
Адреса
Површина
Se prodava stan vo postara zgrada vo Kisela Voda do hotel Pelagonija stanot e 70m2 trosoben dve spalni prekrasen raspored. Renovirano e kupatiloto i kunjata celiot stan e pokrien so nov laminat, ne se smeneti prozorcite i vratite. Orjentacija sevet i jug. Ima gradsko parno i lift. na 3/9 kata vo zgradata kaj Reptil marketot.Na sprat se po dva stana. Ima podrum i nadvoresna ostava. Ima dva balkona od dnena i od kunja.
Cena 63000 evra
tel.078/222-112
Атлас Недвижности
Агенцијата за недвижности "Атлас Недвижности" посредува при продажба, издавање и заменување на било каква недвижност (станови, куќи, деловни простори, канцеларии, плацеви, магацински простори и сл.) и нуди услуги во стручно советување за истите. Во соработка со наш адвокат и нотар ви гарантираме сигурност. Исто така ви нудиме услуги за реновирање на недвижности (целосно) и дизајн на ентериер како и изработка на истиот со одличен квалитет.
Visit our store page
Ул.“Булевар Партизански Одреди бр 37/лок7 Show on the map
02 6147 511 078222112
https://www.atlasnedviznosti.mk
Атлас Недвижности
02 6147 511
Атлас Недвижности
Stan trosoben 86m2 N Lisice na 7/7 kat ITNO 63 000 ЕУР
Stan vo Karpos3 od 58m2 namesten 2 kat 250 ЕУР
Komplet renoviran 640m2 prost. za sivalna na sprat 2 ЕУР
Stanovi vo gradba Kozle 53m2 55m2 57m2 trosobni 1 100 ЕУР
Кон почеток