Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

TROSOBEN STAN OD 85M2 VO AERODROM

68 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ВИКТОРИЈА СТИЛ 18 јан. 11:40 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
SE IZDAVA DUKAN VO CENTAR 150 EUR
3 soben stan  vo Kapistec 70 000 EUR
3 SOBEN STAN VO KARPOS 4 88 000 EUR
SE IZDAVA NAMESTEN 2 SOBEN STAN VO KAPISTEC 220 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
За живеалиштето
ВО СКОПЈАНКА СЕ ПРОДАВА 3-СОБЕН СТАН ОД 85М2, ЕДНА ТЕРАСА, НА 5/6 КАТ, ДВА ЛИФТА, СЕВЕРНО ОРИЕНТИРАН, СО ИЛ Ш.5102
ВИКТОРИЈА СТИЛ
ПРОДАЖБА И ИЗДАВАЊЕ НА НЕДВИЖНОСТИ
Посетете ја нашата продавница
ТРИФУН ПАНОВСКИ 1-3/1 Прикажи на мапата
070361470, 3245411
ВИКТОРИЈА СТИЛ
070361470 , 3245411
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
Plac objekt so plac vo kozle 143 000 EUR
3 SOBEN STAN VO KARPOS 90 850 EUR
SE IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN NA VODNO 230 EUR
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO TAFTALIDZE 1 330 EUR
Кон почеток