Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Trosoben stan vo Aerodrom

Оглас од претпријатие Се продава од: КОНФОР ЛУКС 13 апр. 12:25 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
КОНФОР ЛУКС

КОНФОР ЛУКС

255 Огласи во продавницата

Konfor Luks izdava stan vo Debar malo 300 ЕУР
3 SOBEN STAN NA VODNO 130 000 ЕУР
SE IZDAVA GARSONJERA VO CENTAROT NA GRADOT 160 ЕУР
SE IZNAJMUVA PRAZEN STAN VO HROM - SKOPJE 200 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Se prodava tosoben stan na visoko prizemje vo Aerodrom do crkvata Sv. Ilija.Stanot raspolaga so dve spalni sobi ,kupatilo,toalet,pomosna prostorija,spaijz i dve golemi terasi.Vnatresnata kvadratura na stanot e 99m2 i dopolnitelni kvadrati za dvete golemi terasi.Stanot odgovara za ziveenje ili deloven prostor.
Tel.za kontakt 070-236-570
КОНФОР ЛУКС
Агенција за недвижности КОНФОР ЛУКС посредува при продажба,купување и изнајмување на станови,куќи и деловени простори.КОНФОР ЛУКС нуди професионална соработка,голема посветеност за побарувањата на своите клиенти и достапност во секое време. Ве молиме контактирајте го нашиот тим преку телфеон или e-mail.
Посетете ја нашата продавница
Bul.SV Kliment Ohridski 54 Прикажи на мапата
070-236-570 , 070-273-073
http://www.pazar3.mk/mk/%D0%9A%D0%9E%D0%9D%D0%A4%D0%9E%D0%A0%D0%9B%D0%A3%D0%9A%D0%A1
КОНФОР ЛУКС
070-236-570 , 070-273-073
КОНФОР ЛУКС

КОНФОР ЛУКС

255 Огласи во продавницата
Super povolno stan vo Aerodrom Skopjanka 48 000 ЕУР
Se izdava namesten stan vo Aerodrom 200 ЕУР
PRODAZBA NA NOVI VSELIVI STSNOVI VO AERODROM 55 000 ЕУР
SE IZNAJMUVA 3 SOBEN STAN VODNJANSKA CENTAR 300 ЕУР
Кон почеток