Македонски | Shqip | English |

Trosoben stan vo Centar Debar Maalo

Оглас од претпријатие. Се продава од: БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ 09 дек. 12:33 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-

Број на соби: 3
Адреса: 29 Ноември
Површина: 81 m2
За живеалиштето: Балкон / Тераса, Шпорет / Камин, Лифт, Приземје, Паркинг простор / Гаража, Поткровје, Нова градба, Реновиран, Наместен, Подрум, Интерфон, Дуплекс
Локација: Скопје, Скопjе
Се продава 3-собен стан во Дебар Маало , во близина на Генерал Штаб од 81м2 со две спални, дневна со кујна и трпезарија, гостински тоалет, купатило, градба 2014 год., на 4-ти кат , со лифт, прекрасна местоположба и отворен поглед .
ш.1685
Контакт: Надица 071/218-646
http://bozinoski.mk/
Нема посетени огласи
Кон почеток