Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Trosoben stan vo Centarot na gradot

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ДОМ ДИЗАЈН 15 мај 11:29 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2990 Огласи во продавницата

EKSTRA STAN VO KAPISHTEC 49 000 ЕУР
LUKSUZNO NAMESTEN STAN VO KAPISHTEC  POVOLNO 400 ЕУР
Se prodava stan vo Taftalidze 2 55 080 ЕУР
POVOLNO GARSONJERA VO K.VODA 33 300 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Продаваме трособен стан со кујна ,тарпезарија со дневна,две спални соби,логија и тераса.Станот располага и со градско парно.Ориентација југо-исток.
Цена по договор.
Евидентен број: 34290
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Посетете ја нашата продавница
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Прикажи на мапата
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 362
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2990 Огласи во продавницата
SE IZDAVA EKSTRA STAN 59m2 VO CENTAR SOBOREN HRAM 0 МКД
Isklucitelno povolno se izdava kuka na Vodno 1 000 ЕУР
SE PRODAVA 3-SOBEN STAN VO ZELEZARA OD 72M2 53 000 ЕУР
Garsonjera vo Skopjanka 165 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации