Оглас од претпријатие Објавени: апр. 06 2022 11:49

Trosoben stan vo Karpos 4

Објавени: апр. 06 11:49
Прегледи: 14
Agencija Casa prodava trosoben stan vo Karpos 4 86m2 (Ilindenska) severo-zapadna orientacija, vednash vseliv. cena 950e/m2 kontakt: 071 259 252 Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации