Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Trosoben stan vo Kisela Voda

38 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: НЕДВИЖНОСТИ 29 дек. 13:39 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
За живеалиштето
Се продава 3-собен стан во К.Вода , веднаш до Општината , Има дневна, кујна, две спални соби, бања, тераса и 4м2 подрум.(44м2- станбена површина по имотен).7 м2 доградба и 2 м2 балкон . Нема лифт. На 5-ти кат од 5 и можност за проширување на истиот, со голема заедничка тараса

ш.3497

Контакт : Надица 071/218-646
НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Посетете ја нашата продавница
Атинска 3А Прикажи на мапата
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220

НЕДВИЖНОСТИ

1952 Огласи во продавницата
MNOGU UBAVO OPREMEN STAN DVE SPALNI VO AERODROM 300 МКД
SE IZDAVA NAMESTENA GARSONJERA SKOPJANKA 160 ЕУР
МAGACIN SO KANCELARII MOMIN POTOК RENT 410 1 250 ЕУР
Se izdava namesten trosoben stan vo Debar Maalo 340 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации