Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

TROSOBEN STAN VO KOZLE 71m2

Оглас од претпријатие Се продава од: БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ 30 авг. 11:20 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Агенција Божиноски Недвижности продава трособен стан во Козле, убава локација за семејно домување. Стан градба од 2014 година, од 71m2, на 3-кат од 3 без лифт, со мали косини, има дневна со кујна, две спални соби, тоалет и остава. Ориентација Северо-Западна.
Цена: 1000 евра од m2, Паркинг 250 евра од m2
Шифра:5631
Контакт: Влатко 076/355-224
[email protected]
http://bozinoski.mk/
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Посетете ја нашата продавница
Атинска 3А Прикажи на мапата
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
SE IZDAVA STAN VO NOVO LISICE 45m2 200 EUR
Ekskluziven stan Crnice 350 EUR
SE IZDAVA DVOSOBEN OPREMEN STAN VO D MAALO 250 EUR
Se izdava luksuzen stan vo Micurin 350 EUR
Кон почеток