Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Trosoben stan vo Novo Licice od 76m2 na 11 kat

60 900 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Атлас Недвижности 24 јан. 13:14 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Атлас Недвижности
Stanovi vo gradba vo Vlae od 94m2 i 46m2 0 EUR
Stan 57m2 vo Kisela Voda so 2 spalni 49 500 EUR
Ekskluzivno plac od 12000m2 Deliv Pintija 70 EUR
Stan od 90m2 Centar sproti Ramstor 500 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Se prodava stan trosoben vo Novo Lisice od 76m2 stanot e na 11kat. So prekrasen pogled. So gradsko parno i tri lifta. Komplet dokumenti cena 60900 so prostor za dogovor.
tel. 078/222-112
Атлас Недвижности
Атлас недвижнини - агенција за недвижнини и посредување на недвижен имот. Како фирма постоиме од 2002 година, и се трудиме постојано да се подобруваме за да може да Ви пружиме најдобра услуга согласно на вашите потреби и очекувања! Услуги кои ги нудиме од наша страна се: - посредување - опремување - реновирање - преселување Нашиот тим е составен од амбициозни млади личности, кои имаат за цел да ги исполнат очекувањата на нашите клиенти, и да Ви ја дадат најдобрата понуда за Вас! Кај нас може да најдете понуда која ќе одговара на вашите потреби и стандарди. За нас секој клиент е особено важен и сакаме да му го пружиме само најдоброто. Да најдеме понуда заедно која ќе одговара на потребите. Доколку имате потреба да го изберете вашиот нов дом кој од секогаш сте го замислувале, ние ви гарантираме дека ќе дадеме се од себе за да го пронајдеме за Вас. Во нашата понуда на недвижнини имаме станови за издавање и за продажба на различни локации во Скопје кои може да бидат вашиот иден дом: - станови во градба во Влае - станови во градба Ѓорче Петров - луксузно студио во комплексот Св.Јован - Злокуќани - куќа на Водно - Трособен стан во Влае итн. Во нашата продавница на pazar3.mk има голем број на огласи кои може да ги погледнете и да најдете тоа што е по ваш вкус! Освен, посредување при недвижен имот ние нудиме и услуги за опремување и реновирање на станови, деловни простории кои се потребни за вашиот бизнис. Доколку имате потреба од наша страна за преселување на вашите работи од домот или од вашиот деловен простор може да Ви помогнеме за брзо и едноставно, да ги преселите вашите работи. “Атлас недвижнини“ е членка на Групацијата на агенции за недвижности на Стопанска комора на Република Македонија. Ве очекуваме да ни се обратите и заедно да го избереме најдоброто!
Посетете ја нашата продавница
Ул.“Булевар Партизански Одреди бр 37/лок7 Прикажи на мапата
02 6147 511 078222112
https://www.atlasnedviznosti.mk
Атлас Недвижности
  Online
02 6147 511
Атлас Недвижности
Nov stan od 50m2 Taftalige1 komlet namesten 300 EUR
Nov dvosoben stan od 44m2 Centar 50 000 EUR
NOVA KUKA VO SINGELIC OD 240m2 I 420m2 dvor 165 000 EUR
Stan vo Centar od 66m2 do Grcka Ambasada NOV 79 200 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации