Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Trosobni i cetvorosobni stanovi Taftalidze Karpos

Оглас од претпријатие Се продава од: ФЛОКС АГЕНЦИЈА Вчера 12:44 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
From
Store
Број на соби
Адреса
FOTOGRAFII OD PONUDENITE STANOVI IMA NA WEB STRANATA floks.com.mk

30460-TAFTALIDZE 1-do pazarceto kaj Romansa slatkarnicata, 109 m2, 4-soben, na 2 kat, vo odlicna sostojba, cena - 98.100 evra

30180-TAFTALIDZE 1-sproti TC Leptokarija, 81 m2, 3-soben, na 3 kat vo zgrada so lift, delumno renoviran, cena - 81.000 evra

29931-TAFTALIDZE 1-vo blizina na gimnazija Nova, vo zgrada vo gradba ( vseliva maj 2020g ) se prodavaat dva penthausi i toa:
115 m2 + 40 m2 terasa i
125 m2 + 40 m2 terasa,
cena - 1.150 evra/m2
ima opcija da se kupi nadzemen parking prostor - 3.500 evra ili podzemen parking prostor - 5.000 evra


29719-KARPOS 3-Vero i Elektrometal, 69 m2, 3-soben, kompletno renoviran i kompletno namesten, cena - 75.000 evra

29607-TAFTALIDZE2-62m2,zad Palma,3 soben na 1kat,dve terasi+podrum,cena-60.000 evra

28985-TAFTALIDZE 1-sproti pedagoska, 81 m2, 3-soben, na 1 kat, delumno renoviran, cena - 1.100 evra/m2

28513-TAFTALIDZE 1-pred mlecen, 71 m2, 3-soben, na 3/5 kat, so lift i parno, ima edna terasa, stanot e vo odlicna sostojba, se prodava namesten, cena - 82.000 evra

27909-KARPOS 4-98 m2, 4-soben, vo odlicna sostojba, cena - 95.000 evra, vo cenata e vklucena i 17 m2 garaza

27779-TAFTALIDZE 1-vo blizina na gimnazija Nova,vo gradba, vseliv do kraj na 2019 g, 85 m2, 3-soben, ima dve terasi i dva toaleta, cena-85.000 evra so vklucen danok

26617-TAFTALIDZE 1-Grand Prestiz kompleksot, 79 m2, 3-soben, na 4/9 kat, 2014 gg, cena - 82.000 evra

25521-KARPOS 3-116 m2, 4-soben, na 2 kat, 2004 gg, cena - 1.050 evra za m2

25267-KARPOS 1-zad Simpo, 80 m2, 3-soben stan na dve nivoa, 2009 gg, cena - 69.000 evra

25030-TAFTALIDZE 1-Grand Prestiz kompleksot, 89 m2, 4-soben, na 2 kat, 2014 gg, cena - 96.000 evra so vkluceno podzemno garazno mesto

Kontaktirajte ne na 3082-515
mobilen: 078/404-900,078/404-909

za poopsirna ponuda kliknete desno vo prodavnicata na FLOKS
ФЛОКС АГЕНЦИЈА
Агенција за недвижности ФЛОКС Ви нуди брза, ефикасна и дискретна купопродажба на недвижен имот со поддршка на банките со кои имаме склучено Договори и одлична соработка. Нашиот Тим е сочинет од стручни, динамични и млади личности со долгогодишно искуство. Ние Ви нудиме во секој момент ажурирана база на податоци на интернет. Секојдневно се трудиме да ги исполниме сите желби на нашите клиенти, Ви гарантираме правна сигурност и апсолутна дискреција. Истовремено како овластени проценители вршиме проценки на недвижности, транспортни средства, земјоделски земјишта и насади. Нашето долгогодишно искуство, знаење и стручност е неопходно за успешна соработка. Најдобар доказ за тоа се нашите задоволни клиенти. Повелете и уверете се...... Контактирајте не на: 3082-515, или на моб: 078/404-900, 078/404-909, 078/404-908 www.floks.com.mk
Visit our store page
Bul.Metropolit Teodosij Gologanov 98/1-12 Show on the map
3082515,078404900,078404909
https://www.floks.com.mk
ФЛОКС АГЕНЦИЈА
3082515, 078404900, 078404909
Leaflet
Кон почеток