Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Trosobni i cetvorosobni stanovi Taftalidze Karpos

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ФЛОКС АГЕНЦИЈА Вчера 12:01 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ФЛОКС АГЕНЦИЈА

ФЛОКС АГЕНЦИЈА

85 Огласи во продавницата

MODERNO NAMESTEN CETVOROSOBEN DOLNO VODNO 0 МКД
3 SOBEN STAN VO CENTAR 68 000 ЕУР
3-SOBEN STAN VO KISELA VODA VO PONOVA ZGRADA 0 ЕУР
IMOTI VO GRCIJA 0 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
FOTOGRAFII OD PONUDENITE STANOVI IMA NA WEB STRANATA floks.com.mk

31969-TAFTALIDZE 1-zad fakultet za turizam, 99 m2, 4-soben, na 1 kat, 2018 gg, cena - 109.000 e

31587-KARPOS 4-TC Antiko kaj mesara Popovski, 93 m2, 3-soben, na 2 kat, 2004 gg, kompletno e renoviran, se prodava kompletno namesten, cena - 115.000 evra

31360-TAFTALIDZE 1-do pazarceto vo Diamond Garden, 70 m2, 3-soben, kompletno luksuzno namesten, cena - 100.000 evra

30605-KARPOS 4-sproti Specijal, 91 m2, 4-soben, na 1 kat, 2006 gg, cena - 89.000 e-ne e fiksna

30191-KARPOS 1-zad detski dispanzer, 86 m2, 3-soben, vo odlicna sostojba, cena - 77.000 evra

29719-KARPOS 3-Vero i Elektrometal, 69 m2, 3-soben, kompletno renoviran i kompletno namesten, cena - 75.000 evra

29326-KARPOS 1-zad Simpo, 93 m2, 5-soben, renoviran, podelen na 2-soben i 3-soben ( dve zasebni stanbeni edinici ),cena-99.000e

28513-TAFTALIDZE 1-pred mlecen, 71 m2, 3-soben, na 3/5 kat, so lift i parno, ima edna terasa, stanot e vo odlicna sostojba, se prodava namesten, cena - 86.000 evra

25267-KARPOS 1-zad Simpo, 80 m2, 3-soben stan na dve nivoa, 2009 gg, cena - 70.000 evra

Kontaktirajte ne na 3082-515
mobilen: 078/404-900,078/404-909

za poopsirna ponuda kliknete desno vo prodavnicata na FLOKS
ФЛОКС АГЕНЦИЈА
Агенција за недвижности ФЛОКС Ви нуди брза, ефикасна и дискретна купопродажба на недвижен имот со поддршка на банките со кои имаме склучено Договори и одлична соработка. Нашиот Тим е сочинет од стручни, динамични и млади личности со долгогодишно искуство. Ние Ви нудиме во секој момент ажурирана база на податоци на интернет. Секојдневно се трудиме да ги исполниме сите желби на нашите клиенти, Ви гарантираме правна сигурност и апсолутна дискреција. Истовремено како овластени проценители вршиме проценки на недвижности, транспортни средства, земјоделски земјишта и насади. Нашето долгогодишно искуство, знаење и стручност е неопходно за успешна соработка. Најдобар доказ за тоа се нашите задоволни клиенти. Повелете и уверете се...... Контактирајте не на: 3082-515, или на моб: 078/404-900, 078/404-909, 078/404-908 www.floks.com.mk
Посетете ја нашата продавница
Bul.Metropolit Teodosij Gologanov 98/1-12 Прикажи на мапата
3082515,078404900,078404909
https://www.floks.com.mk
ФЛОКС АГЕНЦИЈА
3082515, 078404900, 078404909
Leaflet
ФЛОКС АГЕНЦИЈА

ФЛОКС АГЕНЦИЈА

85 Огласи во продавницата
POTREBA OD AGENT ZA NEDVIZEN IMOT 0 МКД
80M2 DELOVEN PROSTOR KAJ KATOLICKA CRKVA 0 ЕУР
NOVI 3-SOBNI STANOVI VO CENTAR ZAD RADIO BRAN 0 ЕУР
Dvosobni i trosobni stanovi vo Karpos i Taftalidze 0 ЕУР
Кон почеток