Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Trosobni i cetvorosobni stanovi vo Taftalidze Karpos

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ФЛОКС АГЕНЦИЈА 11 мар. 13:07 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ФЛОКС АГЕНЦИЈА

ФЛОКС АГЕНЦИЈА

84 Огласи во продавницата

3-SOBEN STAN VO AERODROM ZAD TOBAKO 2 0 ЕУР
PLAC VO ZDANEC SO MARKICA ZA GRADBA 0 МКД
SE IZNAJMUVA CETVOROSOBEN STAN VO KAPISTEC 0 МКД
Stan od 105m2 vo  Bardovci 0 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
FOTOGRAFII OD PONUDENITE STANOVI IMA NA WEB STRANATA floks.com.mk

32411-KARPOS 3-sproti poranesen restoran Imes, 72 m2, 3-soben, na 1 kat, delumno renoviran, cena - 69.900 evra

32402-TAFTALIDZE 1-do katastar, ekskluzivni stanovi so kvadratura od 78 m2 do 140 m2, pocetok na gradba april 2021 g, cena - 1.320 evra/m2 + 5 % danok -- ima opcija da se kupi i parking --

31969-TAFTALIDZE 1-zad fakultet za turizam, 99 m2, 4-soben, na 1 kat, 2018 gg, cena - 109.000 e

31587-KARPOS 4-TC Antiko kaj mesara Popovski, 93 m2, 3-soben, na 2 kat, 2004 gg, kompletno e renoviran, se prodava kompletno namesten, cena - 115.000 evra

31360-TAFTALIDZE 1-do pazarceto vo Diamond Garden, 70 m2, 3-soben, kompletno luksuzno namesten, cena - 100.000 evra

30605-KARPOS 4-sproti Specijal, 91 m2, 4-soben, na 1 kat, 2006 gg, cena - 89.000 e-ne e fiksna

30191-KARPOS 1-zad detski dispanzer, 86 m2, 3-soben, vo odlicna sostojba, cena - 77.000 evra

29719-KARPOS 3-Vero i Elektrometal, 69 m2, 3-soben, kompletno renoviran i kompletno namesten, cena - 75.000 evra

29326-KARPOS 1-zad Simpo, 93 m2, 5-soben, renoviran, podelen na 2-soben i 3-soben ( dve zasebni stanbeni edinici ),cena-99.000e

28513-TAFTALIDZE 1-pred mlecen, 71 m2, 3-soben, na 3/5 kat, so lift i parno, ima edna terasa, stanot e vo odlicna sostojba, se prodava namesten, cena - 86.000 evra

25267-KARPOS 1-zad Simpo, 80 m2, 3-soben stan na dve nivoa, 2009 gg, cena - 70.000 evra

Kontaktirajte ne na 3082-515
mobilen: 078/404-900,078/404-909

za poopsirna ponuda kliknete desno vo prodavnicata na FLOKS
ФЛОКС АГЕНЦИЈА
Агенција за недвижности ФЛОКС Ви нуди брза, ефикасна и дискретна купопродажба на недвижен имот со поддршка на банките со кои имаме склучено Договори и одлична соработка. Нашиот Тим е сочинет од стручни, динамични и млади личности со долгогодишно искуство. Ние Ви нудиме во секој момент ажурирана база на податоци на интернет. Секојдневно се трудиме да ги исполниме сите желби на нашите клиенти, Ви гарантираме правна сигурност и апсолутна дискреција. Истовремено како овластени проценители вршиме проценки на недвижности, транспортни средства, земјоделски земјишта и насади. Нашето долгогодишно искуство, знаење и стручност е неопходно за успешна соработка. Најдобар доказ за тоа се нашите задоволни клиенти. Повелете и уверете се...... Контактирајте не на: 3082-515, или на моб: 078/404-900, 078/404-909, 078/404-908 www.floks.com.mk
Посетете ја нашата продавница
Bul.Metropolit Teodosij Gologanov 98/1-12 Прикажи на мапата
3082515,078404900,078404909
https://www.floks.com.mk
ФЛОКС АГЕНЦИЈА
3082515, 078404900, 078404909
Leaflet
ФЛОКС АГЕНЦИЈА

ФЛОКС АГЕНЦИЈА

84 Огласи во продавницата
Se izdava cetvorosoben stan za deloven prostor vo Centar 0 МКД
RESTORAN SO BAZEN OPSTINA SOPISTE 0 ЕУР
POTREBA OD AGENT ZA NEDVIZEN IMOT 0 МКД
VODNO - PLAC SO KUKJA NA EKSKLUZIVNA LOKACIJA 0 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации