Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

UBAV STAN TAFTALIDZE 96m2

Оглас од претпријатие Се продава од: BUKEFAL AS 07 ноем. 09:01 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
BUKEFAL AS

BUKEFAL AS

175 Огласи во продавницата

SE IZNAJMUVA STAN VO GRADSKI PARK -
UBAV STAN NA PRIZEMJE OD 59m2 VO KISELA VODA CESMA 53 000 ЕУР
SE IZNAJMUVA UBAV STAN 157m2 VO KOMPLEKS ZLOKUKANI 600 ЕУР
SE IZDAVA STAN TAFTALIDZE 42M2MINI ZGRADA 240 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
SE PRODAVA STAN VO TAFTALIDZE VO BLIZINA NA GIMNAZIJA NOVA!
DNEVNA SO KUJNA, DVE SPALNI DVE KUPATILA I GOSTINSKI TOALET! DVE TERASI!
96m2 NA 6 kat DVA LIFTA
CIST IMOTEN LIST
CENA 103000 evra
078/681018
BUKEFAL AS
...Квалитетот не е чин , тој е навика ... Квалитет , стабилност , удобност и добра локација за нов дом = Букефал АС . ПОВЕЛЕТЕ И УВЕРЕТЕ СЕ !
Посетете ја нашата продавница
Маршал Тито бр.13 Прикажи на мапата
078681018 / 078356889
BUKEFAL AS
078681018
Leaflet
BUKEFAL AS

BUKEFAL AS

175 Огласи во продавницата
SE IZDAVA PRAZEN STAN 45m2 -MIDA KARPOSH2 -
SE IZDAVA NEVSELUVAN STAN CENTAR INTERMECO 68m2 -
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR 1kat ul.MAKEDONIJA 750 ЕУР
SE IZDAVA EXTRA STAN BLISKU UNIVERZALNA 210 ЕУР
Кон почеток