Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ULTRA LUKSUZEN 4 SOBEN STAN VO CENTAR

Оглас од претпријатие Се продава од: ФЛОКС АГЕНЦИЈА 29 јун. 13:17 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
30345-CENTAR-aneksite gradski dzid kaj Soboren hram, 129 m2, na 2/4 kat so lift i so parno, ima tri spalni, dve kupatila, dnevna, kujna, trpezarija, antre, dve terasi, utiliti.
Se prodava kompletno ultra luksuzno namesten :

o Celosno klimatiziran
o Videofon i sigurnosna vrata
o Celosno opremena kujna
o Golemo kupatilo so King Size Jacuzzi, vgradena tus kabina, 2-ro kupatilo so vgradena tus kabina
o Celosno opremeno utiliti
o Ultra luksuzen dizajnerski nametaj, 4 vgradeni plakari, granitni plocki,vgradena kujna, itn.

Cena - 180.000 evra

Fotografii na baranje.Kontaktirajte ne na 3082-515
mobilen: 078/404-900,078/404-909

za poopsirna ponuda kliknete desno vo prodavnicata na FLOKS
ФЛОКС АГЕНЦИЈА
Агенција за недвижности ФЛОКС Ви нуди брза, ефикасна и дискретна купопродажба на недвижен имот со поддршка на банките со кои имаме склучено Договори и одлична соработка. Нашиот Тим е сочинет од стручни, динамични и млади личности со долгогодишно искуство. Ние Ви нудиме во секој момент ажурирана база на податоци на интернет. Секојдневно се трудиме да ги исполниме сите желби на нашите клиенти, Ви гарантираме правна сигурност и апсолутна дискреција. Истовремено како овластени проценители вршиме проценки на недвижности, транспортни средства, земјоделски земјишта и насади. Нашето долгогодишно искуство, знаење и стручност е неопходно за успешна соработка. Најдобар доказ за тоа се нашите задоволни клиенти. Повелете и уверете се...... Контактирајте не на: 3082-515, или на моб: 078/404-900, 078/404-909, 078/404-908 www.floks.com.mk
Посетете ја нашата продавница
Bul.Metropolit Teodosij Gologanov 98/1-12 Прикажи на мапата
3082515,078404900,078404909
https://www.floks.com.mk
ФЛОКС АГЕНЦИЈА
3082515,078404900,078404909
Leaflet
Кон почеток