Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VLAE NOVI STANOVI 75m2 i 85m2

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ 23 ноем. 15:26 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ
Radisani kuka 230m2 plac 300m2 novogradba 200 000 ЕУР
CENTAR D.MAALO 61M2 TROSOBEN STAN 2012 0 ЕУР
Volkovo kuka nova 75m2 na plac od 300m2 39 000 ЕУР
STAN VO CENTAR PLOSTAD 55M2 NA 2 KAT 0 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
15008,,ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ ПРОДАВА НОВИ СТАНОВИ ВО ВЛАЕ

*****75М2 ТОСОБЕН НА 2 КАТ ВО ЗАВРШНА ФАЗА ГОТОВ ДО КРАЈ НА ГОДИНА

*****85м2 4-СОБЕН НА 6КАТ ГОТОВ НАРЕДНАТА ГОДИНА

ПОВЕКЕ ИНФОРМАЦИИ НА 071/257-405
ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ
Agencija Partenon Vi ovozmozuva sekakov vid na posrednicki i konsultantski uslugi vo oblasta na trguvanje so nedvizen imot...kupoprodazba i iznajmuvanje na sekakov vid nedvizen imot......
Посетете ја нашата продавница
dame gruev br.7, mezanin Прикажи на мапата
071257405
ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ
071257405
Leaflet
ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ
Centar 47m2 opremen vo novogradba so garaza 250 ЕУР
N.Lisice 50m2 nam. so dve spalni moze i studenti, 250 ЕУР
CENTAR RUZVELTOVA 95m2 NA 3KAT 0 ЕУР
Trosoben luks stan 93m2 vo Karpos 2 117 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации