Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VSELIV STAN 27 M2 NOVOGRADBA GORCE PETROV

840 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: АМБИЕНТ ДООЕЛ 01 апр. 11:58 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
АМБИЕНТ ДООЕЛ

АМБИЕНТ ДООЕЛ

69 Огласи во продавницата

NOVOGRADBA GORCE PETROV 0 МКД
NOVOGRADBA GJORCE PETROV 800 ЕУР
Stan novogradba vo Gorce Petrov od 37m2 950 ЕУР
Novogradba Gorce Petrov 900 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
За живеалиштето
SE PRODAVA STAN-GARSONJERA VSELIV SO POVRSINA OD 27M2 VO ZGRADA OD PRIZEMJE + 3 KATA SO LIFT.CENA 840 M2
АМБИЕНТ ДООЕЛ
Aмбиент е градежна фирма која работи со изградба на згради и продажба на станови.
Посетете ја нашата продавница
ЈОРДАН МИЈАЛКОВ 8 /1-12 (ПОД КЛИНИЧКИ ЦЕНТАР) Прикажи на мапата
070233787
http://ambient.mk/
АМБИЕНТ ДООЕЛ
070233787
Leaflet
АМБИЕНТ ДООЕЛ

АМБИЕНТ ДООЕЛ

69 Огласи во продавницата
Novogradba Gorce Petrov 900 ЕУР
NOVOGRADBA GJORCE PETROV 0 МКД
NOVOGRADBA VO GORCE PETROV 800 ЕУР
NOVOGRADBA GJORCE PETROV 800 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации