Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

UBAVA ZGRADA

750 ЕУР

Се продава од: УБАВА ЗГРАДА 12 ноем. 01:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
На помалку од 7 km од центарот на Скопје на 600 m надморска височина во Општина Сопиште е лоциран комплексот Убава Зграда.
Комплексот нуди урбан и луксузен животен стил настрана од секојневниот градски метеж.
Сместен во подножјето на Водно рекреативните прошетки ќе бидат Ваше секојдневие.
За повеќе информации јавете се на телефонскиот број 077809859
УБАВА ЗГРАДА
077809859
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации