Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Deloven prostor

Се продава од: Моника 05 фев. 20:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Број на соби
Локација
Штип
Се продава деловен простор во зграда Ламела А (веднаш зад кафе бар Angels-Штип). Поволен е за канцеларија (адвокатска,претставништво на фирма), училница, авто школа.
Контакт:
070/210-960
070/210-933
Моника
070 210 960
Кон почеток