Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Garsonjera od 26m2 vo Stip

18 000 ЕУР

Се продава од: МИКИ НИКОЛОВ 26 ноем. 08:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Leaflet
Број на соби
Површина
Локација
Штип
Се продава Гарсоњера со внатрешна површина од 19 м/2,како и Подрум од 7 м/2 или во вкупна површина од 26 м/2
Контакт телефон:075/361-002
МИКИ НИКОЛОВ
Leaflet
Кон почеток