Објавени: апр. 12 2022 12:31

Garsonjera vo naselba Senjak od 23m2

Објавени: апр. 12 12:31
Прегледи: 2613
Se prodava garsonjera vo naselba Senjak 4 vo rozevata zgrada, prviot vlez od kaj novata zgrada Euromarket, na 3 kat vo zgrada so 4 kata, istata e so odvoeno posebno pretsobje, renovirano wc, zdrav fugiran i lakiran parket, vodovodna linija-kujna izvedena na zagradena terasa (so izolacija tervol pred ciporeks blokovi i svetlarnik), 23 m2 + podrum od 5 m2
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации