Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Наместен стан 116м2 спроти градскиот пазар

65 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: We4home.mk 18 ноем. 20:10 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

We4home.mk

32 Огласи во продавницата

Luksuzna kuka so bazen namestena 350 000 ЕУР
Stan vo Strumica do Tineks 34 000 ЕУР
Renovirana i kvalitetno opremena kuka 420m2 340 ЕУР
Se izdava namesten sprat od kuka vo Stip 80m2 kaj Tus 160 ЕУР
Се продава Стан од 116м2 спроти градскиот пазар улица Сутјиска 48/4,
станот е со имотен лист и цела квадратура на него,
се наоѓа на втори спрат со две тераси и поглед на двете страни,
Распоред: ходник, остава, кујна, дневна, детска соба, спална соба, тоалет.
Станот е наместен и се продава коплет како што е на сликите.
Кујна: машина за миење садови, ел. шпорет, фрижидер.
Дневна: телевизор, кожена гарнитура (тросед, двосед и фотеља) трпезариска маса со 5 стола имала клуб масичка и Клима.
Спална1: спална со душек и регал со огледало, Клима.
Спална2: два троседа и плакар.
Тоалет: (за реновирање)
Остава: Перална.
Подруми 2 и Една Шупа
Станот има и сопствена парно инсталација на струја.
Во станот не е живеено подолго време и потребни се мали корекции за вселување.
Leaflet

We4home.mk

32 Огласи во продавницата
Luksuzna kuka so bazen namestena 350 000 ЕУР
Se izdava namesten sprat od kuka na Pirinska 160 ЕУР
Gradezno zemjiste 2371m2 so odlicna lokacija 31 ЕУР
Деловен простор во Сењак до тајна вечера 70м2 150 ЕУР
Кон почеток