Објавени: дек. 23 2021 10:25

Nov luksuzen 4 soben stan 155 m2

ЕУР

Објавени: дек. 23 10:25
Прегледи: 1251
Stanot e nov ne vselen, 155m2, dneven prostor 60m2 komplet panoramski so sraklen preden del i ograda, 3 spalni, 3 toaleti i utility room, so stanot se vkluceni i 2 parking mesta, cena 125.000e
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации