Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Nov stan na atraktivna lokacija vo Stip

66 880 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Агенција за недвижности -Твој Дом 11 дек. 12:45 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
 Агенција за недвижности -Твој Дом
Se izdava deloven prostor vo strog Centar 750 ЕУР
Se prodava stan vo Senjak 45 000 ЕУР
Kuka vo Centar na Stip 75 000 ЕУР
Se izdava deloven prostor na atraktivna lokacija 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Локација
Штип
Шифра:1014

Се продава нов стан на одлична локација на ул.Пиринска бр.11.Зградата е на само 3 минути до Трговскиот центар и 5 минути до Плоштадот во Штип.

Станот е лоциран на сутерен има лифт и е со површина од 88m² од кои 80.5m² се простор за домување и 7.5m² тераса.
Поседува пространа дневна со трпезарија и кујна, две спални соби од кои едната има посебно интимно купатило, една детска соба, едно заедничко купатило и 2 тераси.

Објектот е изграден со висококвалитетни материјали и поседува:
-термоизолирана фасада со одлична звучна изолација;
-фасадна столарија од нискоемисионо стакло и пвц профил;
-ламинат прва класа;
-столарија од висок квалитет;
-два лифта

Има простор за договор на лице место!
Агенција за недвижности -Твој Дом
Агенцијата за недвижности Твој Дом е моментално на 9то место во ранг листата за недвижности во Македонија. Твој Дом со седиште во Штип, претставува професионална агенција која ги нуди најдобрите услуги на своите клиенти, по најповолни и најпристапни цени. Иако станува збор за релативно ново отворена агенција, сепак сопствениците и агентите може да се пофалат со досега одлична работа во својата дејност. Тимот на Твој Дом се занимава со продажба и издавање на недвижности, засега само со локации низ Штип, каде всушност се наоѓа и седиштето на самата агенција. Презентацијата од страна на агенцијата е јасно и концизно смислена, доловена со слики кои во вистинско светло го прикажуваат објектот кој го нудат. Најголем дел од недвижнините, небитно дали станува збор за куќа, стан или деловен простор се нови, односно доколу се наоѓаат во постари згради, истите се внатрешно целосно реновирани, по најсовремени стандарди, кои престојот во дадениот стан или куќа го прават да биде уживање за станарите или сопствениците доколку станува збор за купување на станот односно куќата. Многу битно за потенцирање кога станува збор за агенција за недвижности е тоа што Твој Дом склучува соработка исклучиво со клиенти кои поседуваат средени и чисти имотни листови, кои секако се проверуваат од одговорните лица за тоа во самата агенција. Впрочем маркетингот како најголем продавач во денешницата, Твој Дом го имаат увидено тоа и со јасна стратегија која си ја имаат поставено и тоа презентирано преку постовите на социјалните мрежи, нивната веб страна и профилот на Пазар3, каде што се претставени сите недвижности што ги имаат најдобро ја имаат прикажано недвижната ствар. Погледнете ги огласите кои ги имаат во склоп на продавницата на Пазар3, посетете ја нивната страна чиј линк ќе го најдете во продолжение и уверете се во квалитетот кој го нудат Твој Дом. За подетални информации контактирајте ги и на телефонските броеви за контакт, каде што во секое време најљубезно ќе добиете одговори на сите Ваши прашања!
Посетете ја нашата продавница
Ванчо Прќе 112 Прикажи на мапата
074230500
https://tvojdom.mk/
Агенција за недвижности -Твој Дом
074230500
Leaflet
 Агенција за недвижности -Твој Дом
Novi stanovi vo Centar 750 ЕУР
Se izdava deloven prostor na odlicna lokacija 0 ЕУР
Renoviran stan vo Centar 48 000 ЕУР
Deloven prostor na odlicna lokacija 175 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации