Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 11 2021 10:26

Nov stan vo Centarot na Stip 89m2

ЕУР

Објавени: ноем. 11 10:26
Прегледи: 30
Продажба на станови ,во центарот на градот, позади основно училиште Ванчо Прќе, во близина на детска градинка, библиотека, средни училишта, на неколку минути од градскиот плоштад...
Зградата e опремена со лифт, видеофонија на влезна врата,
пвц прозорци (5коморни со трислојно термопан стакло),инвертер клима уред Toshiba во секој стан, блиндор влезни врати,внатрешни врати, плочки со квалитет А класа,ламинат со термо изолација.
Поседуваме и потврада за енергетска ефикасна фасада.
Станот ( цена: 870 евра метар квадратен) е со површина 89м2 на прв кат и се продава ЗАЕДНО (КОМПЛЕТ) со подрум и паркинг место во подземна гаража (цена :435 евра метар квадратен)

За повеќе информации, ве молиме јавете се на телефонскиот број (од 08 до 16 часот секој РАБОТЕН ден) или на tehnoinvestshtip@gmail.com закажете инфотмативен состанок.
Изберете докажана сигурност и квалитет при вложувањето во својата иднина..

*цената е со вклучен ддв од 5%
*зградата е вселива
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации