Оглас од претпријатие Објавени: фев. 18 2022 03:51

Novi stanovi vo Stip

Објавени: фев. 18 03:51
Прегледи: 56
Со задоволство ви го претставуваме новиот станбено деловен објект Алекс во Штип и Ве известуваме дека продажбата е започната.
Становите кои ги нудиме се со различни големини, од 49 м2 до 98 м2.

За детални информации контактирајте не на телефонските броеви :
☎️ +389 (0) 78 410 580
☎️ +389 (0) 77 986 830
Опис на линк

Morodviska Episkopija 56

078410580

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации