Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Se izdava kompletno namesten stan vo Stip

200 ЕУР

Се продава од: Blagica Вчера 22:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Штип
Се издава комплетно наместен стан во населба 8-ми. Ноември Штип од 70 м2. Станот е опремен со:
-Комплетно наместена дневна соба со гарнитуре за седење, клуб маса, комода, лцд ТВ, двд плејер со домашно кино, конзола за игри нинтендо.
-Комплетно опремена трпезарија со трпезариска маса и комоди,
-Комплетно опремена кујна со шпорет, фрижидер, машина за садови,
-Комплетно опремено купатило со када,
-Шпајз со машина за перење,
-Комплетно опремена спална соба,
-Две тераси со машина за сушење на алишта на едната тераса,
-Интернет, телефон, кабелска телевизија, WI-FI,
-Подрум
-Станот е наместен со модерн мебел со складни и избалансирани нијанси од бои.
__________________________________________________________________________
Apartment to rent in Shtip completely furnished 70 m2. The apartment is equipped with:
- Completely furnished living room with seating set, coffee table and tv stand, lcd TV set, dvd player with home cinema, Nintendo wee game console,
- Completely furnished dining room with table and chair set and furniture,
- Completely furnished kitchen with stove, refrigerator, dishwasher.
- Completely furnished bathroom with bath,
- With pantry equipped with washing machine,
- Completely furnished bedroom,
- Two balconies with clothe laundry drying machine
- Internet, telephone, cable TV, WI-FI
- Basement
- All the furniture is modern with balanced mixture of color
Blagica
078406027
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации