Објавени: јан. 20 2022 06:28

Se izdava stan vo Porta Prolet Stip

ЕУР

Објавени: јан. 20 06:28
Прегледи: 977
kompletno namesten stan vo zgradata Porta Prolet vo Stip
greenje/ladenje
kujna so aparati za domakinstvo
masina za perenje
tv i internet od telekabel
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации