Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Se prodava nov stan 88kv

750 ЕУР

Се продава од: Robert Вчера 18:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Локација
Штип
Се продава нов стан на ул.Пиринска бр.11.Зградата е на само 3 минути до Трговскиот центар и 5 минути до Плоштадот во Штип.
Stanot ima 2 spalni od koi ednata ima intimno kupatilo, golema dnevna so trepezarija i kujna,uste edno kupatilo,hodnik i 2 terasi.
Stanot ima 2 klimi i kujna. Zgradata ke bide pustena vo april
Stanot se prodava so garazno mesto od 16 kvadrata, no ima mesto za dve koli
076205809

Објектот е изграден со висококвалитетни материјали и поседува:
-термоизолирана фасада со одлична звучна изолација;
-фасадна столарија од нискоемисионо стакло и пвц профил;
-ламинат прва класа;
-столарија од висок квалитет;
-два лифта

Robert
  Online
076205809
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации