Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan 62m2 naselba Avtokomanda

0 МКД

Се продава од: Vancho 19 јун. 19:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Штип
Се продава двособен наместен стан 62 м2 со 2 тераси и подрум на 4 спрат.

Цена по договор.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации