Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Stan na dve nivoa

40 000 ЕУР

Се продава од: Nikola 24 септ. 13:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Локација
Штип
Se prodava stan vo naselba Babi vo karabinite. Stano ima 115m2 na dve nivoa, prvo nivo 45m2 i vtoro nivo 70m2. Dvete nivoa imaat poseben vlez i opcija za dogradba i spojuvanje na dvete nivoa. Stanot raspolaga so 3 terasi, dvorno zemjsite i parking mesto.
Stanot e od tvrda gradba i vredi da se pogledne.
Telefon za kontakt:
Mile - 072210856
Lence - 072254113
Nikola
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации