Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan na Plostadot vo Stip

65 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: We4home.mk 11 јан. 14:03 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

We4home.mk

28 Огласи во продавницата

Se izdava namesten sprat od kuka na Pirinska 160 ЕУР
Luksuzna kuka so bazen namestena 350 000 ЕУР
Zemjiste na super lokacija vo Stip 10 ЕУР
Наместен стан 116м2 спроти градскиот пазар 65 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Локација
Штип
apartment - штип плоштад слобода
https://we4home.mk/property/stan-plostad-stip/
Се продава стан на Плоштад Слобода во Штип, реновиран, атрактивна локација и цвста градба. Станот е со површина од 72м2, неодамна е реновиран, поставено ламинат во станот, избелено и направено со агрип. Во станот моментално се живее, што значи дека веднаш е вселив исто така е и погоден за канцелариски простории бидејки има добар распоред.
Распоред: влезен ходник, салон(предсобје), три соби и 2 купатила. Зградата е доста цврста градба со полнета циграл, автентична градба и симбол на градот. Станот е на втори спрат има излез до подкровието со скали кои се во станот. Станот е доста топол, моментално се грее само со клима, која ќе остане во станот.

We4home.mk/Plostad

Leaflet

We4home.mk

28 Огласи во продавницата
Se izdava namesten sprat od kuka so 3 sobi 210 ЕУР
Се изнајмува Луксузен спрат од Куќа / Se iznajmuva 210 ЕУР
Zemjiste vednas nad Medicinskoto Uciliste vo Stip 2 ЕУР
Se izdava namesten sprat od kuka na Pirinska 160 ЕУР
Кон почеток