Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan od 125m2 vo Stip

0 МКД

Се продава од: Тони 02 септ. 09:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Штип
Се продава стан од 125 м2 во солидна состојба, на 1 кат, на одлична локација во населба 8 Ноември во Штип (црвената кула до бензинската Макпетрол). Цена по договор.
Тони
078326390
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации